Linki

Ciekawsze strony uczniów, sympatyków i przyjaciół Bractwa Duchowego Himawanti, a także ruchów i organizacji o podobnym stylu nauczania i praktyki duchowej opartym na Jodze i Tantrze z północnych Indii, Kaszmiru, Pamiru, Hindukuszu, Tybetu i Śang Śung…

Uczniowie Linii Przekazu Śri Himavanti

Portal społecznościowy osób skupionych na duchowej, mistycznej i ezoterycznej praktyce oraz magicznych kultach związanych z tradycjami indyjskimi Wielkiej Bogini, Pramatki, Śri Śakti Mahakali, Kundalini, Mahadevi, Paraśakti.

Można wyszukiwać po listach tematycznych bardzo ciekawych nauk płynących z ust jednego z najbardziej wtajemniczonych mistrzów przewodników duchowych jacy żyją na planecie Ziemia.

Kanał o rozwoju duchowym i sprawach społecznych na portalu X u Elona Muska, dawniej Twitter.

Portal społecznościowy sympatyków i zainteresowanych praktykami z Kundalini Śakti Dewi, z Mocą WIelkiej Bogini, formami kultowymi Bogini, Mahakali, Mahadewi, Mahaśakti, Śri Himawanti Dewi.

Ruch na rzecz terapii i wsparcia duchowego dla ofiar księży pedofilów i zakonnic pedofilek założony w 1996 roku w Jaworznie na Śląsku przez rodzinę Wysockich: Małgorzata Wysocka, Barbara Wysocka i Arkadiusz Wysocki, kontynuowany przez wiele grup i sympatyków oraz liczne ofiary kościoła katolickiego i protestanckiego.


Ciekawa stronka o jodze i asanach ucznia Śri Lalita Mohan-Dżi. Portal o podstawach Hatha Jogi. Joga na Śląsku w Katowicach!

Strona o Agni Jodze i Szambali – wypisy z dzieł Agni Joga (Agni Yoga Heleny Roerich) prowadzona przez osobę związaną z Wydawnictwem Ignis, które opublikowało wiele tomów nauk Mistrzów Mądrości z Kaszmiru, Pamiru i Tybety oraz Doliny Khulu. Przypominamy, że nazwa w postaci Agni Joga, Agnijoga, Agni Yoga oraz Agniyoga jest zarezerwowana dla tradycji wywodzonych lub związanych z Linią Przekazu Himawanti i działa jako jedno z Bractw Zakonnych Himawanti (Braterstwo Himawantu).

Portal wielbicieli i liderów Bractwa Himawanti z Jaworzna na Śląsku. Agni Yoga to tradycyjna inicjacyjna Linia Przekazu Mistrzów Mądrości z Dalekiego Wschodu, jedno z Bractw Zakonnych Himawanti.