EN

Adolf Hitler – CIA ujawnia zboczenia seksualne wodza niemieckich faszystów i nazistów

CIA odtajniła raport o orientacji seksualnej Adolfa Hitlera

Prawda o Adolfie Hitlerze jako biseksie zaboli faszystów i nazioli. Adolf Hitler był biseksualnym sadomasochistą. Przywódca nazistowskich Niemiec, z wyznania katolik i przyjaciel dwóch papieży Piusów, Adolf Hitler miał skłonności sadomasochistyczne, a także łączył w sobie orientacje homoseksualną i heteroseksualną, był biseksualistą, czytamy w odtajnionym w 2018 roku raporcie CIA o życiu Fuhrera III Rzeszy niemieckiej. 

Raport składający się z 70 stron został opracowany w 1943 roku przez antropologa Henryka Fielda dla Biura Służb Strategicznych USA, poprzednika CIA. Opiera się na badaniu Ernsta Sedgwicka Hanfstaengla, bliskiego przyjaciela katolika Adolfa Hitlera w latach 20-tych i 30-tych XX wieku, który następnie wyemigrował do Stanów Zjednoczonych Ameryki czyli do USA.

Według raportu Adolf Hitler miał „sadomasochistyczne skłonności z tendencją do homoseksualizmu w młodości”. Ponadto katolicki ministrant Adolf Hitler miał pociąg seksualny do swojego przyszłego zastępcy Rudolfa Hessa po ich wspólnym pobycie w więzieniu w latach 20-tych XX wieku. Rudolf Hess, według raportu, był homoseksualistą i miał przydomek „Fraulein Anna” za swój „zwyczaj przebierania się w damskie ubrania”, co oznacza, że był homoseksualnym transwestytą.

Ponadto w raporcie czytamy, że Adolf ​​Hitler doświadczał „estetycznej przyjemności z obserwowania młodych chłopców”, co zapewne zostało z okresu jego działalności jako ministranta w kościele katolickim. Stwierdzono, że jako młody artysta w latach 1910 do 1913 mieszkał w męskim pensjonacie w Wiedniu, który „cieszył się reputacją miejsca, gdzie starsi mężczyźni przychodzili w poszukiwaniu młodych”, co wówczas nazywano pederastią lub częściej sodomią.

Niemniej jednak raport podkreśla, że ​​przez całe życie łączyła się w nim podwójna orientacja seksualna. Jego życie seksualne jest podwójne, podobnie jak jego polityczne poglądy, jest jednocześnie homoseksualistą i heteroseksualistą, socjalistą i żarliwym nazistą, mężczyzną i kobietą — czytamy w raporcie. Podwójne życie to tak czy owak taka dwulicowość, hipokryzja.

Oprócz faktów o życiu seksualnym katolika i ministranta Adolfa Hitlera raport zawiera również informacje na temat jego dzieciństwa, edukacji, ulubionego jedzenia, muzyki i innych nawyków. Z ciekawostek należy wspomnieć uraz z około 1909 roku, kiedy to w Wiedniu zaraził się chorobą weneryczną od żydowskiej prostytutki, co było jednym z istotnych powodów zarówno nienawiści do Żydówjak i wzmocnienia chuci w kiernku korzystania z męskich domów uciechy dla pederastów sodomitów. Z okresu młodości został określony jako typ wyniosłego narcystycznego masturbanta używającego kobiet jak i mężczyzn jak tylko nadarzy się okazja, także z upodobaniem do seksu sadomasochistycznego.

„W latach 1910-1913 Hitler żył w hostelu dla gejów w Wiedniu. Późniejszy wódz był wtedy bezrobotnym malarzem daremnie starającym się o wypromowanie swoich dzieł. Do Niemiec przeniósł się dopiero po odziedziczeniu spadku po ojcu. Według raportu hostel „był znany jako miejsce, w którym starsi mężczyźni odwiedzali młodych w poszukiwaniu seksualnych uciech””.

Katolicki ministrant Adolf Hitler doszedł do wysokiego stanowiska drogą legalnych, demokratycznych wyborów z systemie tak zwanej demokracj parlamentarnej czyli parlamentaryzmu jaki mamy w dzisiejszej Polsce i całej Unii Europejskiej. Jest to więc ważny problem dla współczesnej demokracji parlamentarnej, która powinna wiedzieć, jak zapobiegać dojściu do władzy różnej maści szaleńców i dewianów.

Matka potwora Adolfa Hitlera była bez reszty podporządkowana ojcu, który był prawdziwym despotą i kanlią. Lubił perfidnie poniżać syna, a jednocześnie żądał okazywania mu szacunku, np. chciał, żeby syn całował go w rękę po tym, jak został ukarany. Matka starała się wynagrodzić ten brak czułości ojca poprzez okazywanie synowi nadmiernej troski.

Liczni świadkowie potwierdzali homoseksualne kontakty Adolfa Hitlera w okresie II wojny światowej, a sam homoseksualizm wśród rasy germańskiej występuje wielokrotnie częściej niż wśród Słowian czy Chińczyków. Protektor niemieckiego przywódcy politycznego, Ernst Röhm był zdeklarowanym homoseksualistą. Według niektórych historyków, tzw. noc długich noży, podczas której zamordowano kilkaset osób z NSDAP, miała na celu pozbycie się świadków i dokumentów mogących rzucić światło publiczne na orientację seksualną Adolfa Hitlera, ujawnić podłoże seksualne jgo zbrodniczego reżimu.

Wielokrotnie nagrodzony, brytyjski dziennikarz, zdeklarowany homoseksualista Johann Hari twierdzi, że całe środowisko Adolfa Hitlera w okresie jego dochodzenia do władzy miało charakter homoseksualny i biseksualny, a wielu polityków miało co prawda żony i nawet dzieci, ale za ich plecami uprawiało homoseksualizm, jako “męską” rozrywkę.

Badania genetyczne przeprowadzone na żyjącej rodzinie Adolfa Hitlera potwierdziły także, że w jego żyłach płynęła pewna ilość krwi Żydów Sefardyjskich, stąd jego “typowy aryjski i nordycki wygląd” – jak żartowali sobie satyrycy – wysoki blondyn o nieieskich oczach. Powszechnie wypierał się swoich żydowskich korzeni i rzucających na niego niekorzystne światło koligacji rodzinnych. Dementował pogłoski, jakoby jego ojciec był nieślubnym dzieckiem, a przed poznaniem matki Adolfa zawarł dwa nieudane małżeństwa. Nigdy nie przyznał się też, że dziadek i ojciec chrzestny byli Żydami, a jedna z jego sióstr była kochanką bogatego Żyda.

Książka Adolfa Hitlera “Mein Kampf” jest przesycona pragnieniem dumy i wyższości, a Adolf Hitler pisał o Niemcach jako o narodzie szczególnym, narodzie übermenschów, nadludzi, a podobne skłonności miewa wielu ideologów elgiebeteqpedo, którzy chcą ustanowić genderowską dyktaturę swojej mniejszości nad większością ludzkości, która jest normalnie heteroseksualna. Nazizm widać w zakazie krytykowania mniejszości seksualnych i rozmaitych zboczeń oraz próbach legalizacji pedofilii i zoofilii w wielu krajach obozu germańskiego – tych, które kolaorowały z hitlerowską III Rzeszą Niemiecką.

Szwedzki biznesmen Birger Dahlerus, który zetknął się z Adolfem Hitlerem, sformułował pogląd, iż “równowaga psychiczna Hitlera była ewidentnie zachwiana”. Brytyjski ambasador w Berlinie Nevile Henderson również sądził, że Adolf Hitler jest “zupełnie szalony”, oraz że “przekroczył granice choroby psychicznej”.

Na psychikę Adolfa Hitlera największy wpływ miało traumatyczne dzieciństwo. Zdaniem ameykańskich psychologów z okresu II wojny światowej Adolf Hitler cierpiał z powodu nierozwiązanego kompleksu Edypa (w skrócie: miłości do matki i nienawiści wobec ojca), który wykształcił się u niego zapewne po tym, jak pewnej nocy nakrył rodziców w niedwuznacznej sytuacji. Prof. Murray i jego współpracownicy przygotowali liczący 229 stron raport „Osobowość Adolfa Hitlera”, w którym naukowiec pisał m.in. że „nie ma co liczyć na jakąkolwiek litość czy humanitarne postępowanie ze strony Hitlera”. „Paranoik niezdolny do jakichkolwiek normalnych relacji międzyludzkich” – pisał o niemieckim przywódcy na dwa lata przed końcem II wojny światowej psycholog, prof. Henry Murray z Harvard University.

Hitler wobec ojca przejawiał postawę służalczą i pełną szacunku, ale widział w nim odwiecznego wroga, który „rządzi rodziną twardo i niesprawiedliwie niczym tyran”. Specjaliści pracujący dla amerykańskiego wywiadu uznali, że mały Adolf Hilter zazdrościł ojcu jego męskiej siły i skrycie marzył o upokorzeniu go, aby „przywrócić utraconą chwałę matce”.

Trudna sytuacja w domu stanowiła jednak tylko połowę problemów Adolfa Hitlera. W szkole i wśród rówieśników cierpiał z powodu szyderstw dotyczących jego wyglądu i zdrowia. Hitler był chłopcem niskim, wątłym i sprawiającym wrażenie chorowitego. To wpędziło go w chorobliwe poczucie niższości względem kolegów i koleżanek. Do tego stopnia, że bał się chodzić do szkoły. Według amerykańskich psychologów przerażała go myśl o niesprostaniu wymaganiom, z którymi bez trudu poradziliby sobie inni w klasie. Ostatecznie matka, Klara Pölzl, przystała na prośby syna i pozwoliła mu uczyć się w domu.

W raporcie amerykańskich psychologów i psychiatrów czytamy, że w relacjach z kobietami – także w trakcie stosunków seksualnych – z jednej strony „był w pełni rozwiniętym masochistą”, z drugiej uwielbiał upokarzać i molestować partnerki. Adolf Hitler miał wiele kochanek, a jedna z nich przyznała amerykańskim badaczom, że Hitler „był niezdolny do odbycia normalnego stosunku z kobietą”. Z innych źródeł wiadomo, że miał liczne zboczenia, np. lubił oddawać mocz na swoje partnerki.

„Ułomność Hitlera w sferze seksualnej musimy rozpatrywać jako przyczynę jego wyolbrzymionej żądzy wyższości nad innymi. Niezdolny do zademonstrowania męskiej siły przed kobietą, jest zmuszony kompensować to poprzez okazywanie niepodlegającej dyskusji władzy w stosunku do mężczyzn i świata w ogóle” – czytamy w raporcie prof. Murraya.

Jako 12-latek Adolf Hitler został nakryty na „czynnościach seksualnych” z niewymienioną z imienia i nazwiska dziewczynką. Według prof. Murraya i jego współpracowników zdarzenie to odcisnęło na jego psychice tak duże piętno, że niedługo później zaczął cierpieć na syfilofobię (paniczny strach przed syfilisem, który uniemożliwia lub utrudnia współżycie płciowe). Największy lęk w Adolfie Hitlerze wywoływało ryzyko zarażenia się czymś poprzez kobiecą krew. Irracjonalny lęk, który towarzyszył Hitlerowi, w opinii uczonych był wynikiem powiązania w jego umyśle aktywności seksualnej z wydalaniem. Niemiecki przywódca miał bowiem traktować seks jako „aktywność niezwykle sprośną”.

Prof. Murray opisał jak wyglądał „cykl podejmowania decyzji” przez Adolfa Hitlera. Pierwszym etapem był wybuch wściekłości, furia i oskarżanie wszystkich wokół, które kończyło się płaczem i użalaniem się nad sobą. Po nich następowała bezwładność, melancholia, niezdecydowanie i wyczerpanie. Kolejne etapy to ostra depresja połączona z koszmarami sennymi, po których następowało długotrwałe dochodzenie do siebie. Wreszcie Hitler odzyskiwał pewność siebie i stanowczość w podejmowaniu decyzji, co przejawiało się nagłym ożywieniem i powrotem do bezwzględnych metod. Ten pięcioetapowy „cykl” potrafił zajmować führerowi od 24 godzin do nawet kilku tygodni.

Wiele innych dokumentów podaje, że Rudolph Hess w klubie dla gejów i transwestytów miał pseudonim ‘Schwarze Maria’ – Czarna Maryja. Edmund Heines należał do kręgu homoseksaulnego związanego z Ernstem Röhmem. 

O Adolfie Hitlerze poczytaj także w innych artykułach portalu: 

Adolf Hitler – faszyzm i nazizm, a inkwizycja katolicka 

http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/hitler-nazizm-faszyzm-inkwizycja-katolicyzm 

Jak rozpoznać faszyzm i nazizm oraz neohitleryzm  

http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/jak-rozpoznac-i-tepic-nazizm-neohitleryzm-i-nazistow

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *