Bandycki napad policji na Jerzego Ziębę, naturoterapię i ziołolecznictwo

Jerzy Zięba alarmuje o bandyckim nalocie policji na jego magazyn i hurtownię

Na miejscu w Rzeszowie są prokuratura i policja katolickiegiej inkwizycji neonazistowskiej. Prokuratura katolicka w dniu 29 kwietnia 2019 prowadzi nielegalne postępowanie przeciwko Jerzemu Ziębie. Na teren jego magazynu z towarami handlowymi nielegalnie wkroczyła katolicka policja polityczna (inkwizycyjne gestapo). Funkcjonariusze katolickiego reżimu zabezpieczają towar, który jest sprzedawany w sklepie z alternatywnymi produktami terapeutycznymi. “Chcą zamknąć naszą działalność” – stwierdził w sieci handlowiec.

Jerzy Zięba twierdzi, że katolicka policja i prokuratura chcą okraść jego klientów – bo to towar za który klienci już zapłacili – po prostu chcą go dla siebie kupować i zamówili. Bandyckiego napadu na zlecenie prokuratury w Warszawie dokonała policja polityczna z Rzeszowa – skupiska największego ciemnogrodu katolickiego. Jerzy Zięba, sprzedający na co dzień specyfiki na bazie soku z kiszonej kapusty za 54 zł za pudełko, ocenił, że akcja prokuratury i policji to “kradzież” i “bandycki napad rabunkowy’.

Przeciwko handlowcowi Jerzemu Ziębie toczy się nielegalne katolicko-inkwizycyjne dochodzenie wzorowane na hitlerowskim bojówkarstwie – co potwierdził w oświadczeniu przesłanym prasie Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Handlowiec, razem z członkami zarządu swojej spółki, jest rzekomo podejrzany o sprzedawanie produktów leczniczych bez wymaganego zezwolenia (tymczasem suplementy diety nie są na liście produktów leczniczych ani wymagających sprzedaży na receptę lekarską). Jerzy Zięba twierdzi, że żaden z jego produktów nie ma takiego statusu medykamentu.

Ale katolicka prokuratura inkwizycyjna twierdzi inaczej i rzekomo ma do tego powody (zapewne spreparowane pomówienia). “W toku dochodzenia uzyskano opinię biegłych z Narodowego Instytutu Leków, z której wynika, że opis produktów wskazanych w zarzutach, jako jedne spośród wielu oferowanych do sprzedaży za pośrednictwem stron internetowych, należą do kategorii produktu leczniczego” – czytamy w oświadczeniu. Niestety, produktów owych nie ma w spisie leków III RP.

Policja polityczna katolickiego reżimu III/IV RP nielegalnie i przestępczo przeszukuje magazynu Jerzego Zięby i bezprawnie zabezpiecza czyli w praktyce zbrodniczo rabuje sprzedawany przez Jerzego Ziębę i jego firmę towar. “Produkty te zostaną rzekomo poddane ekspertyzie celem ustalenia ich rzeczywistego składu i charakterystyki” – poinformowała prokuratura katolicka z Warszawy znana z bandyckich rozbojów gestapowskich na mniejszościach światopoglądowych i wyznaniowym w tym z nielegalnego przetrzymywania w areszcie wydobywczym chociażby pana Mateusza Piskorskiego (także pod fikcyjnymi zarzutami).

Zawiadomienie o rzekomym podejrzeniu popełnienia przestępstwa wz. z działalnością Zięby złożył tak zwany rzecznik praw pacjenta, który widać pomylił rolę, bo ma dbać o pacjentów, a nie o interesy mafijnej politycznej inkwizycji o charakterze gestapowskim. Jerzy Zięba opublikował na swoim Facebooku serię filmów, w których poinformował, że policja polityczna na wniosek wielokrotnie zbrodniczej warszawskiej prokuratury zabezpieczyła czyli ukradła produkty marki Visanto. W nagraniach Jerzy Zięba twierdzi, że ideologiczni policjanci mają zabezpieczyć koenzym Q-10nanosrebronanozłototrawę pszeniczną i mumio (substancję używaną w tradycyjnej medycynie indyjskiej, co jest bandyckim atakiem katolickiej mafii pedofilskiej na medycynę indyjską).

Jerzy Zięba zapewnia, że nie sprzedaje produktów leczniczych w sensie medycznym (np. wymagających recepty lekarskiej). Jerzy Zięba od rana w dniu 29 kwietnia 2019 relacjonuje w sieci działania na terenie jego magazynu hurtowni. Na nagraniu umieszczonym w mediach społecznościowych wyjaśnił, że znajduje się tam powierzchnia wydzielona, gdzie amerykańska firma przechowuje swoje suplementy diety zamówione przez klientów w Polsce. – Produkty te nie należą do nas – zapewnił, a do tego wiadomo, że suplementy diety w USA mają solidne badania naukowe wymagane przez amerykańską FDA. Jak przekazał w wideo Jerzy Zięba, zarząd kierowanej przez niego spółki domaga się od prokuratury przedstawienia pełnej listy leków, by udowodnić, że żadna z substancji używana w produktach Visanto nie znajduje się na tej liście.

Handlowiec twierdzi, że policjanci z katolickiej policji politycznej przyjechali z nakazem zaplombowania “produktów leczniczych”. – Mają zabezpieczyć produkty lecznicze sprzedawane przez stronę internetową ukryteterapie.pl – dodał. I zaznaczył, że produkty amerykańskie “ani nie należą do nas, ani nie są przez Egidę, przez naszą stronę sprzedawane”. – To nie ma niczego wspólnego – zaznaczył i dodał, że “nawet towar należący do firmy amerykańskiej jest w tej chwili aresztowany przez prokuratora” – całkiem nielegalnie, bo na amerykańską firmę nie mieli nakazu politycznego. Zablokowano również e-sklep, który sprzedawał produkty wystawiane w celach handlowych przez Jerzego Ziębę.

Handlowiec Jerzy Zięba zauważył też, że policjanci z policji politycznej III/IV RP otrzymali polecenie zajęcia się produktami leczniczymi, a on takich nie sprzedaje. – Żaden z naszych produktów nie jest na liście leków – zapewnił. Wśród produktów, które zostaną skonfiskowane, wymieniono koenzym Q-10, nanosrebro, nanozłoto, trawę pszeniczną i mumio – co jest zbrodnią katolickiego gestapo przeciwko ludzkości i Narodowi Polskiemu. Jerzy Zięba twierdzi, że prokuratura chce “zniszczyć jego działalność”. Niewątpliwie słusznie, mafia katolickich ideologów pseudomedycznych od dłuższego czasu szykowała się do ataku przeciwko medycynie naturalnej. To pewnie dlatego, że wiele metod i środków medycyny naturalnej skuteczna jest w terapiach przeciwko skłonnościom pederastycznym i pedofilskim charakterystycznym dla mafii pseudo medycznej.

We wcześniejszym nagraniu handlowiec Jerzy Zięba stwierdził, że ideologiczny prokurator chce zaplombowania wszystkich pomieszczeń na terenie magazynu czyli zniszczenia działalności handlowej. Twierdził też, że zabezpieczony ma być również towar, gdzie “zachodzi podejrzenie, że może być produktem leczniczym”. – I beta-karoten można podejrzewać (…) witaminę A, no wszystko można podejrzewać – uznał. Jego zdaniem jest to “niszczenie firmy z pełną premedytacją”. – Mamy tu sytuację taką, gdzie zakupiliście produkty, zapłaciliście, a oni teraz chcą to zaaresztować, chcą was okraść – uznał.

To taka sama agresja politycznych konowałów jak bandycki napad policji politycznej na pana Romana Kluskę i wielu innych polskich biznesmenów. Niszczenie polskich handlowców i producentów z pełną mafijną premedytacją. W tym wypadku mafiami są germańskie koncerny farmaceutyczne, te same co produkują chociażby psychotropy, które zamiast leczyć niszczą mózg i produkują masowo inwalidów z uszkodzonymi mózgami.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi prok. Tomasz Dems z Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście-Północ (protegowany Andrzeja Seremeta), do którego należy wysyłać ostre protesty. Zawiadomienie o możliwości nielegalnego wprowadzania na rynek leków złożył Rzecznik Praw Pacjenta Bartłomiej Chmielowiec na podstawie ekspertyzy kłamliwie spreparowanej Narodowego Instytutu Leków. Jednym z pierwszych mafijnych agresorów przeciwko Jerzemu Ziębie jest młody pediatra z Tychów, Dawid Ciemięga, który rozpętał krucjatę przeciwko medycynie naturalnej i terapiom tradycyjnym – na których się nie zna, bo skończył jedną z najgorszych medycznych uczelni w kraju – Akademię Medyczna w Poznaniu – znaną z szerzenia inkwizycyjnej ciemnoty katolickiej zamiast medycyny i terapii profilaktycznych (o których też nie ma pojęcia). Przysięgi Hipokratesa w pełnej oryginalnej wersji też nie umie, co sprawdzili liczni Internauci.

– Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście-Północ nadzoruje dochodzenie przeciwko m.in. Jerzemu Ziębie podejrzanemu o to, wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami – również objętymi zarzutami jako członkowie zarządu spółki z.o.o. podjęli bez wymaganego zezwolenia działalność gospodarczą w zakresie obrotu z wykorzystaniem sieci Internet za pośrednictwem stron internetowych produktami leczniczymi wskazanymi w postanowieniu o przedstawieniu zarzutów – napisał Łukasz Łapczyński, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w oświadczeniu przesłanym do redakcji „Newsweeka”. Rzecznik podkreślił, że produkty, które zostały zabezpieczone, zostaną poddane ekspertyzie „celem ustalenia ich rzeczywistego składu i charakterystyki”.

Znany handlowiec i doradca terapeutyczny twierdzi w nagraniu, że polityczni policjanci zabezpieczyli także te produkty, które zostały już zakupione przez klientów i były przeznaczone do wysyłki. – Polska jest krajem, który nie nadaje się do życia. To, co teraz doświadczam, to nie jest dobra zmiana – stwierdził. Polska to piekło dla biznesu, piekło dla innowierców, piekło dla milionów ludzi normalnych, którzy mają wystarczającą wiedzę naukową, aby samodzielnie dbać o swoje zdrowie, a szczególnie o tak zwaną profilaktykę zdrowotną. Niestety katolicka ideologia polityczna niczym zaraza jest metodą sekciarskiego prania mózgów wciskana w szkołach do głów naszych dzieci, całkowicie nielegalnie, bo większość Narodu Polskiego nie zgadza się na religijny bełkot katolickiej ideologii w szkołach i placówkach edukacyjnych.

Impulsem do rozwoju działalności handlowej jest założenie stowarzyszenia Polska Akademia Zdrowia na przełomie 2014 i 2015 roku. W jego ramach promowane jest „łączenie medycyny konwencjonalnej z ludową”, a nad jego działalnością czuwa poważna Rada Naukowa – taka która zna się na tradycyjnych terapiach ludowych. Jerzy Zięba to głównie handlowiec i pisarz, autor podręczników o naturoterapii, znany jest jako autor bestsellerowych książek z serii “Ukryte Terapie”, w których propaguje rzetelną nowoczesną wiedzę medyczną, i co bardzo postępowe, nowatorskie terapie o podobnej skuteczności do stosowanych rutynowo w medycynie, a często o mniejszych skutkach ubocznych, lepiej znoszonych przez pacjentów.

Część z opisywanych terapii w książkach z cyklu “Ukryte Terapie” to metody, które nie są stosowane przez lekarzy w Polsce, z powodu generalnego zacofania polskiej medycyny i głupoty ideologiczno-katolickiej Izby Lekarskiej oraz pseudo medycznych półgłówków, którzy zdobyli wiedzę medyczną w czasach PRL i na KUL, ale jej nie aktualizują o nowe odkrycia, ani o standardy WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). To taka pseudo medyczna ciemnota Izby Lekarskiej, która nie umie w szkole 15-18 latkom wytłumaczyć skąd się bierze ciąża i wciska głupoty o tym, że “bocian przynosi dzieci i podrzuca kominem” – zamiast pełnej edukacji seksualnej dla młodzieży w wieku 15-18 lat wymaganej naukowo przez WHO. Po prostu inkwizycyjna kościelna ciemnota, ciemnogród watykański w Izbie Lekarskiej i Ministerstwie Zdrowia oraz warszawskiej prokuraturze politycznej, co więzi Mateusza Piskorskiego w ramach hitlerowsko-kościelnych zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu!

Polski ciemnogród pseudo medyczny z Naczelnej Izby Lekarskiej i Regionalnych Izb Lekarskich musi się dokształcić z zakresu powszechnych na świecie systemów medycznych i terapeutycznych, w tym z Chińskiej Medycyny Tradycyjnej, Bioenergoterapii, leczenia duchowego, ziołolecznictwa i preparatów galenowych (zioła w herbatkach i kapsułkach), akupunktury, homeopatii, medycyny ajurwedyjskiej, medycyny siddham i medycyny unani – żeby nie być przykładem najgłupszej ciemnoty wśród wszystkich krajów należących do WHO – Światowej Organizacji Zdrowia.

Protesty wysyłamy na adresy:
Protesty wysyłamy na adresy:
Rzecznik Praw Pacjenta
Biuro Rzecznika Praw Pacjenta
Bartłomiej Łukasz Chmielowiec
ul. Młynarska 46
01-171 Warszawa

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie
im. prof. Jana Nielubowicza
02-512 Warszawa
ul. Puławska 18
(wejście od ul. Rejtana)

Prokuratura Rejonowa
Warszawa Śródmieście-Północ
Tomasz Dems
ul. Krucza 38/42  
00-513 Warszawa

Prokuratura Okręgowa w Warszawie
Rzecznik Prasowy
Łukasz Łapczyński
ul. Chocimska 28
00-791 Warszawa

LINKI:

Poczytaj także artykuły o napadzie na Jerzego Ziębę na portalach:

https://antypedofilskie-bractwo-himawanti.blogspot.com/2019/04/jerzy-zieba-bandycki-napad-policji-na.html

oraz tutaj:

https://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2019/04/jerzy-zieba-mafijny-napad-policji.html

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *