Hanna Szpilewska – Zdrojewska – inwolucja demonicznego wcielenia sił ciemności

Kim są z natury ludzie i jaki będzie ich upadek w mroki ciemności jaką ciemną przemianę zdemonienia, zwyrodnienia i degeneracji oraz zboczenia przejdą, często poznać można z samych tylko wibracji numerologicznych imion i nazwisk oraz miejscowości w jakich mieszkają, chociaż więcej można się dowiedzieć, jeśli zajrzymy także w ich portrety astrologiczne czyli w horoskopy urodzeniowe. Dewolucja to przeciwieństwo słowa ewolucja, zatem dewolucja jest odpowiednia dla osób upadających w dół, w kierunku wiekszych i gęstszych mroków ciemności. Większa gęstość mgły, to zawsze mniej widać i łatwiej się zgubić, a większa gęstość w świecie astralnym to oczywisty kierunek upadku moralnego i duchowego istot. 

Hanna Szpilewska z urodzenia to już potwór numerologiczny, a zmieniona na Hanna Zdrojewska to okropna demonica z Czarnej Loży Szatanów i Diabłów (Asurów i Rakszasów), która od urodzenia posiada czartowskie wibracje w imieniu i nazwisku. Trzeba bardzo uważać, aby nie dać się zwieść i omotać takiej okrutnej i podstępnej mamicielce, która zboczyła z duchowej drogi i podstępnie opętuje oraz wyniszcza serca i dusze ludzi jakich spotyka. Zajęłoby to nawet 36-40 lat zanim wibracja takiej wcielonej demonicy uległaby zmianie po zmianie personaliów na jakieś duchowo bardziej pozytywne, a zły duch mieszkający w jej ciele uległ metamorfozie w coś lepszego.

Zobaczmy gematryczną wibrację imienia “Hanna”, a także ‘hana, Hanah, Hannah, generalnie powstrzymującego rozwój duchowy. Znając wiele osób o imieniu Hanna, obserwując ich próby wejścia na duchową drogę rozwoju, widzimy zwykle jak imię to nie nadaje się do rozwoju duchowego, bo niezależnie od nazwiska, zawsze dość szybko coś ściąga osoby o tym imieniu ze ścieżki duchowej ku boskości. Ukryte w imieniu Hana znaczenie mające wydźwięk “zabójczyni dusz” zapewne ma z tym silny związek, nie tylko wysoko upadkowy cykl życiowy. W zwykłych sprawach Hanny dość dobrze sobie radzą, jednak wygląda na to, że ścieżka rozwoju duchowego jest zdecydowania zbyt trudna dla większości  osób z tym imieniem…  

Gematrikon      NousPsycheSoma
  8   H   107  8 8 
  1  A 100 11
50 N 10714  5 
 50  N 10714  5 
 1 A 100 1 1 
 110   5333820 
      11 11 2 
Cykl życiowy mocno upadkowy 8—>1

Nous • Psyche • Soma 

Chociaż Nous i Psyche imienia Hanna wydają się mistyczne z powodu wibracji sumy (11), jest to jedynie pozór, gdyż imię jest wysoko upadkoweod H=8 w dół do A=1, cykl regresyjny, schodzący. Takie imie dostają upadające z wysoka demonice, które potrafią pozorować mistycyzm i duchowość, ale jest to tylko mistyfikacja, gdyż zawsze osoba taka jest chwiejna, sieje zamęt, wątpliwości i niezgodę. Liczba 20→2 w Soma daje obraz sekutnicy skłócającej innych ze sobą, siejącą ziarna niezgody i powątpiewania co nie służy duchowości. Nihilizm i duchowa pustka towarzyszy osobie, często brak miłości i bliskiej więzi powodujący zgorzkniałe staropanieństwo czy celibat z konieczności. Hanna swoje potrzeby lubi wmawiać innym stąd nie należy się przejmować tym co wmawia osoba o imieniu Hanna innym, trzeba nawet mieć się na baczności, aby nie realizować tego, co Hanna powinna zrobić. Hanna mając wibrację 8 w inicjale myśli kategoriami zysku i opłacalności także w sferze uczuciowej i duchowej. Jest nastawiona na egoistyczny zysk tak ordynarnie mocno, że aż sama tego nie zauważa. Dusza upadająca zmierzająca do odrodzin w gorszym świecie (Preta, Asura Loka) pozorująca mistyczny nastrój i w istocie zgniłe ciepełko rozdwojenia jaźni. Swoje prawdziwe wnętrze Hanna ukrywa, siląc się na pozorowanie siebie w charakterze słodkiego cukiereczka, niestety jadowicie trującego.

Jest to bardzo złe, niedobre dla rozwoju duchowego imię, które trzeba zmienić na cokolwiek lepszego, gdyż obłuda osobonazwy “Hanna” nie zna granic, choć może być mniejsze przy dobrym duchowo nazwisku! Dwie piątki wskazują na wzniosłe ciągotki, ale dwie jedynki w literach Soma imienia pokazują na najniższy poziom tej pozornej duchowości i zdolności do apodyktycznej ksobności aż do granic wyobcowania z istniejącej rzeczywistości i autyzmu! Imię Hanna jest dobre dla wszelkiej maści szpiegów, oszustów, agentów służb specjalnych, którzy muszą wykazać się umiejętnością obłudy, kamuflażu i siania destrukcyjnego zamętu. Hanna z natury lubi pozę i pochlebstwo, jest złowrogo krytykancka w nieuzasadniony sposób, gdyż szuka “dziury w całym” wszędzie gdzie się pojawi. Kierując się w postępowaniu zimną kalkulacją typu “co inni o mnie powiedzą!” Hanna jest bezwolna i z natury leniwa, gromadzi zaległości w pracy, trzeba ją pilnować i poganiać, gdyż potrafi spowolnić i rozłożyć najprostszą nawet działalność. Hanna lubi zbierać informacje o innych celem plotkowania i robienia aferek towarzyskich, dlatego przy tym imieniu należy mieć się na baczności i trzymać język za zębami. Hanna cieszy się nawet najbardziej jaskrawie fałszywym pochlebstwem, lubi pozować na uczoną, mądrą, doświadczoną, ekspertkę, uduchowioną, boską, a w rzeczywistości jest prostym zaprzeczeniem tego, co próbuje pozować. Hanna bywa bezwolnym narzędziem w rękach silniejszych i złych osób, czy będzie to mąż tyran i cynik czy też służba bezpieczeństwa lub inkwizycja pedofilsko-katolicka. Hanna reprezentuje raczej niski charakter oddający się wszelkim występkom, łamaniu w szczególności boskich praw i nakazów. Brak wiary w to, co BOSKIE uniemożliwia powstrzymanie cech degeneracyjnych i jakikolwiek rozwój duchowy, gdzie liczy się bezinteresowna służba, a interes “Hanna” to, też zysk emocjonalny, uznanie, nie tylko dolary! W najlepszym razie, przy dobrym nazwisku, Hanna zawsze będzie w rozterkach, rozdwojona, często dozna stanów schizofrenicznych, rozdzielenia, rozbicia wewnętrznego, konfliktu pomiędzy ciałem a duchem etc., a wszystko to jest przeszkodą na drodze duchowego rozwoju. 

Szpilewska – nazwisko zasilane demoniczną energią sił ciemności 

Gematrikon      NousPsycheSoma
100 118 19  1 
800 125 26  8 
 70115 16  7 
9I10899
30L111123
5E10455
500 W122 23  5 
100 S118 19  1 
20 110 11 2
A100  11
1635  1131 141  42
15  6 6
Cykl życiowy stagnacyjny 1-1

Nazwisko “Szpilewska” należy do typowej natury skrajnie egoistycznej, materialistycznie ksobnej, że aż w egoizmie uciążliwej dla otoczenia, chociaż zawiera w sobie pewną szansę na rozwój duchowy i pozytywna przemianę czy mistyczne zainteresowania (wibracja 7 w kolumnie Soma). Iloczyn Soma 42 to 4×2 = 8 pokazujący, że u tej osoby nie ma nic za darmo. Pracuje za zysk, za pochwałę, zganiona za błędy dostaje diabolicznie jadowitej furii! Szpilewska to wibracja apodyktyczna, silnie narzucająca swoją wolę innym, egoistka nie dbająca o innych i nie licząca się z innymi osobami. Może być narcystką, która interesuje się tylko sobą, swoim rozwojem, dochodem, uduchowieniem, słowem osoba chora na narcyzm! Szpilewska jest uparta i zaślepiona aż do opętania się własnym egoizmem i swymi potrzebami, które chorobliwie projektuje na innych przypisując ludziom swoje własne potrzeby i żądze! Szpilewska uzurpatorsko wręcz domaga się pochlebstw i pochwał, stąd traci znajomych i przyjaciół, którzy szybko się na niej poznają! Gematrikon z sumą 15 pokazuje demoniczno ksobny aspekt tej osobonazwy, tak, żę pozytywne aspekty liczby 6 nie mają możliwości zamanifestowania  Szpilewska w swym zaślepieniu potrafi nadużywać magii do złych i okrutnych celów. Potrafi też boleśnie ugryźć rękę, która ją karmi lub leczy… Kiedy Szpilewska dużo mówi, to na pewno kłamie albo kogoś obmawia lub knuje intrygę. Szpilewska powinna mówić mało, zwięźle i rzadko, żeby mową nie grzeszyć zbyt wiele! W złożeniu z imieniem Hanna, prawdziwe ZŁO WCIELONE. 

Złożenie numerologicznych wibracji Hanna+Szpilewska

      NousPsycheSoma
HANNA 533 38 2038
SZPILEWSKA  1131141 42
  1664179 62 
 17178
Cykl życiowy wysoko upadkowy 8—>1

Złożenie “Hanna Szpilewska” to zewnętrzna skrajnie materialistka, a wewnętrznie istota będąca demonicą o wibracji (17), co daje taks zwaną Czarną Lożę Diabła. Zarówno Nous i Psyche jest demoniczna z wibracją (17), jak i zasilanie z Gematrikon (1635+110= 1745) co także daje diaboliczne (17) pokazując, że w czannelingach osoba odbiera tylko bardzo złe diaboliczne wibracje sił ciemnosci i mroku. Karmicznie jest to z urodzenia istota bardzo upadła o piekielnej naturze, choć dla zysku bywa, że udaje iż zajmuje się duchowością czy mistyką. Jest to osoba bezlitosna, egoistyczna, sprowadzająca ruinę na innych, obojętna na cudze cierpienia, lichwiarska, wyzyskiwaczka! Arogancja i impertynencja, lenistwo, słabość umysłowa, ograniczoność umysłowa, ograniczoność pojmowania, to dalsze cechy demonicznej Asurā jaka zamieszkuje taką osobę. Osoba ta należy do „wiecznie błądzących i zwodzących” kusicielek jakie Czarna Loża Diabła posyła na Ziemię dla otumanienia ludzkości. Niesłowna, wrodzona ateistka, potrafiąca udawać pobożność, ironiczna i szydercza wobec tego, co boskie, subtelne i uduchowione. Oto obraz żeńskiej bestii inkarnowanej w ludzkim ciele dla niszczenia Duchowości. Takie bestie lubią przyłączyć się do krucjat przeciw Avatārom, Guru, Mistrzom Duchowym i Ludziom Boga żyjącym na Ziemi w roli Rishis, Siddhas czy Sādhyas! Lud Boży, Lud Święty żyjący na Ziemi, to oddani Bogi jego Święci, Guru, Sadhu, Ryszi, Muni, Siddhowie etc. 

Hanna Szpilewska to typ „Wielkiej Nierządnicy” wrogiej wszelkiej Świętości, wrogiej Trzem Klejnotom Boga: Guruh, Dharmie i Sandze, chociaż pewną szansę na Powrót do Boga i Guru posiada!

Suma Gematrikonu, 1635+110=1745 także daje 17 (1+4+7+5) to dodatkowo podkreśla fakt diaboliczności osoby, która z urodzenia żyje karmicznie jako „Hanna Szpilewska”, wcielenie zła z piekła rodem. Czas przemiany takiej bestii diabolicznej w coś o lepszej naturze zajmuje zwykle tyle lat praktyki i służby pod kierunkiem Śri Guruh, ile wynosi iloczyn liczby liter imienia i nazwiska, czyli 5×10=50 lat. Raczej nawet więcej niż 50 lat niźli choćby trochę mniej, stąd niewielkie szanse, aby taką wcieloną demonicę zmienić lub naprawić. Sama zmiana personaliów to tylko gest symboliczny, a w tak ciężkim przypadku może być tylko kosmetycznym KAMUFLARZEM Bestii pod duchową etykietką! 

Zmiana nazwiska ze Szpilewska na Zdrojewska 

Kiedy stagnacyjna Szpilewska (S=1 na A=1) zmienia nazwisko na wysoko upadkowe Zdrojewska (Z=8 na A=1) od razu widzimy, że zamieni się w istotę szybko zmierzającą do duchowego upadku, posiadającą także większą siłę do powodowania depresji oraz upadku duchowego i moralnego u innych ludzi. Staje się gorszą niż poprzednio wibracją ciągnącą innych w dół, w ciemności i mroki piekielnej egzystencji, podczas gdy Spzilewska w cyklu życiowym jedynie powstrzymuje otaczajace ją osoby od rozwoju osobistego i duchowego dając energię cyklu stagnacji.

Wibracje nazwiska Szpilewska z jej Gematrikonem (15) zasilającym jestestwo osoby energiami demonicznymi mniejszej czarnej loży szatanów i diabłów musiały dać widać rezultaty, bo w nowym nazwisku Zdrojewska dalej jest diablicą w pełni tego słowa znaczeniu, NPS to ciągle końcowe wibacje (6) czyli szóstki, a Gematrikon także daje wibrację (15). Można powiedzieć, że z jako Szpilewska (G=15) była oficerem piekielncyh złych duchów,a w postaci wibracyjnej brzmiącej Zdrojewska (G=15) pozostaje tym oficerem ciemności, ale awansuje w mocy nabierając siły do pociągania wielu dusz ludzkich w ciemny i mroczny dół piekielnej mentalności – i takaż będzie jej ideologia czy bełkotliwa demagogia!

Dodatkowo, Szpilewska miała szansę na rozwój duchowy w formie wibracji cyfry (7) w kolumnie Soma, a Zdrojewska szansę taką całkowicie zatraca (nie ma wibracji 7 ani w nazwisku ani w imieniu), zatem trzeba przyznać, że demon mocno się pilnuje, żeby nie podjąć jakiejś dobrej Duchowej Drogi do Boga i nie ulec przemianie w postać anielską, boską. Zmiana nazwiska na gorsze niż się poprzednio miało, nie tylko szansy na rozwój duchowy, przebudzenie i oswiecenie pozbawia, na co powinny zwracać wszystkie osoby zmieniające nazwiska na jakiekolwiek inne, bo zmiana nazwiska to trochę jak zmiana przeznaczenia do jakiego zmierzamy. Ciekawe, że nawet liczba Soma pozostała jako dotychczasowe (42) dające (6), co sprawia ludziom pozory, że ciągle jest to ta sama osoba jak w poprzednich latach. Naiwni mogą łatwo dać się zwieść… 

Zmiana nazwiska z Szpilewska na Zdrojewska powoduje, że końcowa suma w postaci wibracji (6) porzuca aspekt stagnacyjny cyklu życiowego na rzecz aspektu upadkowego (uwsteczniającego, inwolucyjnego). Szóstka stagnacyjna (aspekt środkowy) to stawanie się kozłem ofiarnym najbliższej rodziny, zaniedbanie się, działanie wbrew dobru powszechnemu, przygniecenie nawałem obowiązków. Szóstka upadkowa nowego nazwiska to fanatyczne zaślepienie, zapatrzenie w siebie, domaganie się pochlebstw, porzucenie przez przyjaciół, którzy z egotycznym sobkiem nie mogą wytrzymać, a także demoniczne narzucanie swojej woli i najgłupszych nawet pomysłów innym, chorobliwe roszczenia i apodyktyczność. Siła twórcza inicjału jedynkowego przechodzi w zajmowanie się własnym dobrobytem i zadowaleniem chuci za wszelką cenę przy upadkowym inicjale ósemkowym. 

Połącznie imienia Hanna z nazwiskiem Zdrojewska 

Reorganizacje, inwolucje (upadki, zaniki) i ciemne przemiany demonicznych inkarnacji zajmują swoje poczesne miejsce w nauce gematrii na jej profesjonalnym poziomie czyli w numerologii ezoterycznej, profesjonalnej. Połączenie starego imienia Hanna z nowym nazwiskiem Zdrojewska pozostawia nienaruszoną karmiczną złą naturę, złą istotę mieszkającą w środku cielesnej powłoki znanej jako Hanna Szpilewska, a teraz jako Hanna Zdrojewska, co widać wyraziście jako diaboliczna wibracja sumy końcowej liczby NOUS (Ducha) mającej postać wibracyjną (17). Ciągle jest to silne władcze Ja o demonicznym, piekielnym charakterze, które będzie silnie szkodzić każdej osobie dążącej do wyższego rozwoju moralnego, religijnego i duchowego. Osobonazwa “Hanna Zdrojewska” jako całość utrzymuje teraz wyraźny kurs upadkowy z (8) na (1), podobnie jak ma w samym imieniu Hanna. Wzmogła upadkowe, wiodące w dół tendencje w nazwisku, zmniejszyła natężenie wibracji (17) maskując urodzeniową karmiczną postać “Hanna Szpilewska” z trzema wibracjami (17), ale zwiększając nasilenie wpływu powodującego degradację i dewolucję dusz ludzkich. Może to dać pewne wrażenie polepszenia lub złagodzenia charakteru lub lepszą zdolność maskowania się złego ducha, ale nie zmienia jego paskudnej diabolicznej natury z uwagi na wibrację Nous = (17). 

W misteryjnej numerologii Psyche o wibracji (170), Gematrikon o wibracji (1700) oraz Nous o wibracji (17) są wibracjami tożsamymi, bliskoznacznymi, zatem psychika osobonazwy jest utożsamiona z jej duchem w postaci demona Czarnej Loży czy jednego z mrocznych Panów Ciemności, a zasilanie energetcyzne wspiera tylko złego ducha i psyche jakie w całości zdemoniałe, jest bezwolnym siedliszczem opętanej czy zasiedlonej osoby. Poczucie pustki i nihilizmu, niszczenie tego czym żyło się dotychczas (szczególnie tego co duchowe i boskie) będzie mieć miejsce w funkcjonowaniu osoby, przynajmniej na jej planie psychicznym (astralno-mentalnym) czyli w myślach i emocjach (Psychikon). Ósemkowość upadłej czy upadającej w cyklu życia istoty jest ewidentna, a Ósemka sumy imienia i nazwiska w cyklu życiowym upadkowym czyli w aspekcie ujemnycm przynosi tzw. “wieczne błądzenie” dla zysku, niespokojny zły duch idący za wszelkim błędem, pomyleniem i pomieszaniem umysłowym, zły duch wybierający fałsz, kłamstwo i pasmo pomyłek, byle mieć jakiś niegodziwy zysk, chociażby w formie próżnych pochlebstw. Egoizm osobonazwy sprowadza na innych cierpienia, nędzę i ostatecznie ruinę oraz unicestwienie (awići). 

Całkiem możliwe, że demoniczna sfera Czarnej Loży postawiła na długotrwały wpływ osobowości Hanny Szpilewskiej, teraz już Hanny Zdrojewskiej, który ma działać wyzwalajaco dla przemian mrocznych, dla upadków ludzkich dusz w ciemności i mroki świata zawsze demonicznego chaosu i diskordii, a to za cenę poprawy jej wizerunku wobec otoczenia. Wielu myśli też, że każda zmiana jaką odczuwają, to u liderki jest rozwój duchowy, a wcale tak nie jest. Wiele zmian u ludzi, to kosmetyczne przeróbki mające robić wrażenie postępu, podczas gdy zasadnicza treść istotnej natury nie zmienia się, a tutaj mamy demoniczną inkarnację, czarnoksięskiego potwora z piekła rodem. 

Wizerunkowo przemiana imiena Hanna na formę Hannah nie pomoże osobie, bo w imieniu stanie się mniej upadkowa, za to bardziej oszukańcza osiągając stan mistrzyni oszustw matrymonialnych, finansowych i duchowych czyli zwodzicielki najgorszego rodzaju, a to z uwagi na wibracje (10) w portrecie G-NPS. Do tego ósemkowe wzmocnienie kolumny Soma spowoduje większą chciwość i pazerność, a suma (28) pewną iluzoryczną magiczność, co wzmoże jedynie siłę mamienia i zwodzenia aż na poziom nieco magiczny iluzji. Hannah w porównaniu do Hanna jest w cyklu życiowym stagnacyjna, ale silnie oszukańcza i mamicielska niczym straszliwa demonica Maya-Asuri. 

Można zauważyć, że generalnie, zmiana osobonazwy z Hanna Szpilewska na Hanna Zdrojewska powoduje, że demoniczny duch opętujący osobę praktycznie od urodzenia (wiemy, że był to demon wielkouchy, a Szpilewska Hanna dokonała operacji zmniejszenia ogromnych uszu charakterystycznych dla demonicznych trollic), podjął się pewnej metamorfozy osoby jaką zniewala w kierunku poprawy swojego wizerunku i zwiększenia skuteczności doprowadzania ludzi do upadku i tragicznego końca, upadku w mroki ciemności poprzez oddziaływania długofalowe… Tak czarna loża demonów i diabłów (dżinnów i asurów) steruje swoimi rakszasicami, diabolicznymi wcieleniami rakszasowymi dla niszczenia Wspólnot Duchowych, Nauk Duchowych, dla zniszczenia wielkiej rzeszy ludzi, wszystkich jakich tylko zdoła omamić. 

FOTO: Hanna Szpilewska aka Hanna Zdrojewska

 LINKI: 

O ciemnej przemianie i upadku duchowym w mroki piekielnych ciemności poczytasz tutaj: 

MAG ATHENOR, KRAKÓW

Ośrodek Wiedzy Tajemnej i Okultyzmu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *