Księga Gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Monika Hoffman Poznań Monika Hoffman Poznań napisał/a 2012-06-13 o 8:04 am
Jestem wyleczoną ofiarą pedofilii księdza Albina K., który już ziemię gryzie jak to się mówi. Lata całe prześladowały mnie koszmary we śnie i na jawie przypominające molestowania tego zboczeńca. Dzisiaj mam już spokój wewnętrzny i dystans do tych tragicznych przeżyć, ale to dzięki terapii u wybitnego specjalisty terapeuty ofiar pedofilii- Ryszarda Matuszewskiego. Terapia trwała trzy i pół roku i teraz mogę prowadzić normalne życie w związku. Ci, którzy oczerniają, szkalują i piszą wierutne kłamstwa na temat Ryszarda Matuszewskiego tak, jak ten Majdan powinni być przez sądy sprawiedliwie osądzeni i ukarani. Ale w durnej Polsce z ogłupiałym i podporządkowanym jak niewolnik panu rządowi z jego aparatem "sprawiedliwości" chroniącym pedofilów i pozwalającym na wypisywanie swoich paranoi na temat "sekt" jak widać – to jest niemożliwe. A weżcie się ludzie wyleczcie z tej trucizny katolickiej, bo Wam zmarnują dzieci, zgwałcą, wymolestują, rozpijaczą i tyle z tej katechezy pozostanie. Precz z pedofilami z katolickiej sekty raz i na zawsze!!!!
Jestem wyleczoną ofiarą pedofilii księdza Albina K., który już ziemię gryzie jak to się mówi. Lata całe prześladowały mnie koszmary we śnie i na jawie przypominające molestowania tego zboczeńca. Dzisiaj mam już spokój wewnętrzny i dystans do tych tragicznych przeżyć, ale to dzięki terapii u wybitnego specjalisty terapeuty ofiar pedofilii- Ryszarda Matuszewskiego. Terapia trwała trzy i pół roku i teraz mogę prowadzić normalne życie w związku. Ci, którzy oczerniają, szkalują i piszą wierutne kłamstwa na temat Ryszarda Matuszewskiego tak, jak ten Majdan powinni być przez sądy sprawiedliwie osądzeni i ukarani. Ale w durnej Polsce z ogłupiałym i podporządkowanym jak niewolnik panu rządowi z jego aparatem "sprawiedliwości" chroniącym pedofilów i pozwalającym na wypisywanie swoich paranoi na temat "sekt" jak widać – to jest niemożliwe. A weżcie się ludzie wyleczcie z tej trucizny katolickiej, bo Wam zmarnują dzieci, zgwałcą, wymolestują, rozpijaczą i tyle z tej katechezy pozostanie. Precz z pedofilami z katolickiej sekty raz i na zawsze!!!!… Collapse
Proszę czekać…