Czy nie widac ze ta sekta Fronda, Opus Dei, Rzeczpospolita to komuno-faszysci pelni nienawisci do Polski i Polakow? Czy nie widzicie ze oni pochwalaja nazizm i wojtylizm, w tym Hitlera i Franco i Pinocheta – osobnikow, ktorzy przyniesli straszliwe cierpienie i smierc milionom ludzi? Oni sa finansowani przez Berlin i ziomkostwo hitlerowskie! Czy nie widac ze propagowanie nienawisci i rasizmu wobec Polakow, tych prawdziwych wierzacych w Swietowida i Peruna to jedna z ich praktyk oazowo-modlitewnych i metod para-uzdrowicielskich?
Czy nie widac ze ta sekta Fronda, Opus Dei, Rzeczpospolita to komuno-faszysci pelni nienawisci do Polski i Polakow? Czy nie widzicie ze oni pochwalaja nazizm i wojtylizm, w tym Hitlera i Franco i Pinocheta – osobnikow, ktorzy przyniesli straszliwe cierpienie i smierc milionom ludzi? Oni sa finansowani przez Berlin i ziomkostwo hitlerowskie! Czy nie widac ze propagowanie nienawisci i rasizmu wobec Polakow, tych prawdziwych wierzacych w Swietowida i Peruna to jedna z ich praktyk oazowo-modlitewnych i metod para-uzdrowicielskich?… Collapse
