Księga Gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Joanna od Aniołów Joanna od Aniołów napisał/a 2012-10-24 o 11:49 am
Światło Himawanti jaśnieje nad Polską Wielkim Blaskiem. Im bardziej pedofile, naziści, frondyści, pijaki, pederaści, głuptaki, kaczyści, radiomaryiści, sataniści, faszyści i stalinowskie mendy z Służby Bezpieczeństwa PRL pokroju Cezarego Gmyza, Krzysztofa Czuchnowskiego i podobnych alkoholików winem mszalnym naćpanych oszczerstwa głupkowate o Świętym, Antypedofilskim Bractwie Himawanti wypisują, tym szybciej całe to przecwelone towarzystwo połączone więzami kajdan niewoli papieskiego Opus Dei skończy paląc się za grzechy w Jeziorze Ognia i Siarki. Tak w Apokalipsie zapisano. Ich zagłada jest rychła. Nie pozostanie po Frondzie, Opus Dei i Maryjcach hitlerowskich żaden ślad, a pamięć o faszystowskich i stalinowskich zbrodniarzach katolickich i luterskich raz na zawsze zginie. I będzie Nowa ZIemia i Nowy Świat, gdzie Prawda, Światło i Dobro wieczyście zakrólują. I nie będzie już katolika ni luteranina, nie będzie inkwizytora, faszysty, frondysty, nazisty wojtyłowego, ani Ateneum Kapłańskiego zawsze hitlerowskiego! Nie będzie już zbrodni na wyznawcach prawdziwych religii mordami i szponami hitlerowskich sekt katolickich dokonywanych! Nie będzie palenia czarownic na stosach, nie będzie plugawego szatańskiego jazgotu byłych stalinowsko-katolicko-hitlerowskiej eSBecji pokroju Gmyzów czy Czuchnowskich. Nie będzie już pedofilskich seminariów duchownych w których młodych kleryków do wszelkich zboczeń się przyucza zamiast do mistyki i rozwoju duchowego! Nie będzie już kopania murzynów na ulicy za to, że są czarni przez frondowo-hitlerowskie bojówki bandyckiej mafii rozmaitych Terlikowskich, Sakowiczów i całej tej pedalicji watykańskiegogestapo od 1700 lat morderczego dla całej ludzkości. Chwała Bogini Himawanti, Wielkiej Bogini Światła, Prawdy, Pokoju i Miłości zajaśnieje na wieki!
Światło Himawanti jaśnieje nad Polską Wielkim Blaskiem. Im bardziej pedofile, naziści, frondyści, pijaki, pederaści, głuptaki, kaczyści, radiomaryiści, sataniści, faszyści i stalinowskie mendy z Służby Bezpieczeństwa PRL pokroju Cezarego Gmyza, Krzysztofa Czuchnowskiego i podobnych alkoholików winem mszalnym naćpanych oszczerstwa głupkowate o Świętym, Antypedofilskim Bractwie Himawanti wypisują, tym szybciej całe to przecwelone towarzystwo połączone więzami kajdan niewoli papieskiego Opus Dei skończy paląc się za grzechy w Jeziorze Ognia i Siarki. Tak w Apokalipsie zapisano. Ich zagłada jest rychła. Nie pozostanie po Frondzie, Opus Dei i Maryjcach hitlerowskich żaden ślad, a pamięć o faszystowskich i stalinowskich zbrodniarzach katolickich i luterskich raz na zawsze zginie. I będzie Nowa ZIemia i Nowy Świat, gdzie Prawda, Światło i Dobro wieczyście zakrólują. I nie będzie już katolika ni luteranina, nie będzie inkwizytora, faszysty, frondysty, nazisty wojtyłowego, ani Ateneum Kapłańskiego zawsze hitlerowskiego! Nie będzie już zbrodni na wyznawcach prawdziwych religii mordami i szponami hitlerowskich sekt katolickich dokonywanych! Nie będzie palenia czarownic na stosach, nie będzie plugawego szatańskiego jazgotu byłych stalinowsko-katolicko-hitlerowskiej eSBecji pokroju Gmyzów czy Czuchnowskich. Nie będzie już pedofilskich seminariów duchownych w których młodych kleryków do wszelkich zboczeń się przyucza zamiast do mistyki i rozwoju duchowego! Nie będzie już kopania murzynów na ulicy za to, że są czarni przez frondowo-hitlerowskie bojówki bandyckiej mafii rozmaitych Terlikowskich, Sakowiczów i całej tej pedalicji watykańskiegogestapo od 1700 lat morderczego dla całej ludzkości. Chwała Bogini Himawanti, Wielkiej Bogini Światła, Prawdy, Pokoju i Miłości zajaśnieje na wieki!… Collapse
Proszę czekać…