Księga Gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
BABCIA WEATHERWAX BABCIA WEATHERWAX napisał/a 2012-10-26 o 8:33 am
Bardzo mi się podoba, co napisaliście o Katyniu i tych tam poległych. Moralność polskiego wojska i dziś w Afganistanie to obraz nędzy, pijaństwo i prostytutki. Tak widać było i jest i pewnie będzie. Okupant zawsze jest łajdakiem, swój czy obcy. Polecam artykuł o Trockim. Niech do zakutych polskich łbów dociera wreszcie, że te ofiary represji stalinowskich to byli komuniści leninowscy. Stalin ich wymordował bo był z wykształcenia popem prawosławnym. I to pasuje do obrazu ikony Stalina czczonej dziś po wielu prawosławnych cerkwiach.
Bardzo mi się podoba, co napisaliście o Katyniu i tych tam poległych. Moralność polskiego wojska i dziś w Afganistanie to obraz nędzy, pijaństwo i prostytutki. Tak widać było i jest i pewnie będzie. Okupant zawsze jest łajdakiem, swój czy obcy. Polecam artykuł o Trockim. Niech do zakutych polskich łbów dociera wreszcie, że te ofiary represji stalinowskich to byli komuniści leninowscy. Stalin ich wymordował bo był z wykształcenia popem prawosławnym. I to pasuje do obrazu ikony Stalina czczonej dziś po wielu prawosławnych cerkwiach…. Collapse
Proszę czekać…