Bardzo mi się podoba, co napisaliście o Katyniu i tych tam poległych. Moralność polskiego wojska i dziś w Afganistanie to obraz nędzy, pijaństwo i prostytutki. Tak widać było i jest i pewnie będzie. Okupant zawsze jest łajdakiem, swój czy obcy. Polecam artykuł o Trockim. Niech do zakutych polskich łbów dociera wreszcie, że te ofiary represji stalinowskich to byli komuniści leninowscy. Stalin ich wymordował bo był z wykształcenia popem prawosławnym. I to pasuje do obrazu ikony Stalina czczonej dziś po wielu prawosławnych cerkwiach.
Bardzo mi się podoba, co napisaliście o Katyniu i tych tam poległych. Moralność polskiego wojska i dziś w Afganistanie to obraz nędzy, pijaństwo i prostytutki. Tak widać było i jest i pewnie będzie. Okupant zawsze jest łajdakiem, swój czy obcy. Polecam artykuł o Trockim. Niech do zakutych polskich łbów dociera wreszcie, że te ofiary represji stalinowskich to byli komuniści leninowscy. Stalin ich wymordował bo był z wykształcenia popem prawosławnym. I to pasuje do obrazu ikony Stalina czczonej dziś po wielu prawosławnych cerkwiach…. Collapse
