HujuHan napisał/a 2012-11-07 o 2:05 pm Huj w dupe wszystkim katolom!!!! witam wszystkich pozdrowieniem od mojej wiary rodzimej. Perun mój jest…… Huj w dupe wszystkim katolom!!!! witam wszystkich pozdrowieniem od mojej wiary rodzimej. Perun mój jest……… Collapse … Toggle this metabox. Permalink Proszę czekać…