Widzę że sekciarstwo katolickie na maxa w Polsce szaleje, ha ha – i katolików zawsze trzeba nazywacie sekciarzami, a księży pedofilami – bo to chore głowy – szatan nie próżnuje dzieci poprzez księży molestuje!
Widzę że sekciarstwo katolickie na maxa w Polsce szaleje, ha ha – i katolików zawsze trzeba nazywacie sekciarzami, a księży pedofilami – bo to chore głowy – szatan nie próżnuje dzieci poprzez księży molestuje!… Collapse
