To, że w kościele dzieje się bardzo dużo złego, to powszechnie wiadomo. Bractwo piętnuje jedne z najobrzydliwszych draństw, które mają tam miejsce, czyli pedofilię. Oglądałem Pana Lalitamohana na filmikach you tube. Widziałem, jak Pan Lalitamohan śpiewa, rozmawia z dziennikarką czy uczy sztuki oddychania i medytacji. Te dwie ostatnie rzeczy są dobre i ciekawe. Krytyczne komentarze pod Waszym adresem lekceważę, bo w internecie ludzie krytykują wszystko, co się da. Pozdrawiam!
To, że w kościele dzieje się bardzo dużo złego, to powszechnie wiadomo. Bractwo piętnuje jedne z najobrzydliwszych draństw, które mają tam miejsce, czyli pedofilię. Oglądałem Pana Lalitamohana na filmikach you tube. Widziałem, jak Pan Lalitamohan śpiewa, rozmawia z dziennikarką czy uczy sztuki oddychania i medytacji. Te dwie ostatnie rzeczy są dobre i ciekawe. Krytyczne komentarze pod Waszym adresem lekceważę, bo w internecie ludzie krytykują wszystko, co się da. Pozdrawiam!… Collapse
