wulgaryzmy i grozby katolickie do ateistow i innowiercow zniechecaja od wiekow do kosciola katolskiego zawsze diabelskiego po co robiom z siebie pajacow te klechy sutannowe :> coz kazdy moze sie wypowiedziec jestem przyzwyczajony i chyba sie uodparniam na to co widze kiedys co niektorych zaprosilbym na ustawke 😛 zwlaszcza tych klnacych klechow katolskich pijanych winem maszlnym 🙂
wulgaryzmy i grozby katolickie do ateistow i innowiercow zniechecaja od wiekow do kosciola katolskiego zawsze diabelskiego
po co robiom z siebie pajacow te klechy sutannowe :>
coz kazdy moze sie wypowiedziec
jestem przyzwyczajony i chyba sie uodparniam na to co widze
kiedys co niektorych zaprosilbym na ustawke 😛 zwlaszcza tych klnacych klechow katolskich pijanych winem maszlnym :-)… Collapse
