Witam, kościół to zło, ale ciapaci jako ksieza katoliccy w Indii to tez gwałcicielo-pedofile i są jeszcze gorsi bo bardziej katoliccy po nawroceniu na Jezusa i Maryje. Skoro do ciapatej filozofii nawołujecie to z nimi w Indii zawalczcie najpierw, z tymi czarnymi klechami katolickimi przechrztami z ciapati na katolicyzm zawsze pedofilski. Pozdro 🙂
Witam,
kościół to zło, ale ciapaci jako ksieza katoliccy w Indii to tez gwałcicielo-pedofile i są jeszcze gorsi bo bardziej katoliccy po nawroceniu na Jezusa i Maryje. Skoro do ciapatej filozofii nawołujecie to z nimi w Indii zawalczcie najpierw, z tymi czarnymi klechami katolickimi przechrztami z ciapati na katolicyzm zawsze pedofilski.
Pozdro :)… Collapse
