Dowiedziałam się na tej stronie, ale nie tylko tu, że papież Ratzinger, królowa angielska oraz premier Kanady dostali wyrok za zbrodnie na ludzkości. Ten wyrok 25 lat, to jakieś kpiny, powinni dostać dozywocie. W dodatku wyrok zapadł dawno temu, a oni nadal na wolności, więc nie wiem, czy jeszcze żyją świadkowie tych zdarzeń. A na domiar złego zapatrzeni w ten nieświęty kościół "wierni" jeszcze wzmagają jego moc poprzez ich obronę moralną. To głupki nad głupkami. Sami hołduja swojemu oprawcy. A swoją drogą, czy coś wiadomo, co dalej z tymi psychopatami? Czy oni w końcu znajdą się tam gdzie ich miejsce? Nawet nie zgłaszali się na przesłuchania. Są chronieni przez system, który sami stworzyli. Dokąd to będzie trwało? Czy dopadnie ich wreszcie ręka sprawiedliwosci?
Dowiedziałam się na tej stronie, ale nie tylko tu, że papież Ratzinger, królowa angielska oraz premier Kanady dostali wyrok za zbrodnie na ludzkości. Ten wyrok 25 lat, to jakieś kpiny, powinni dostać dozywocie. W dodatku wyrok zapadł dawno temu, a oni nadal na wolności, więc nie wiem, czy jeszcze żyją świadkowie tych zdarzeń. A na domiar złego zapatrzeni w ten nieświęty kościół "wierni" jeszcze wzmagają jego moc poprzez ich obronę moralną. To głupki nad głupkami. Sami hołduja swojemu oprawcy. A swoją drogą, czy coś wiadomo, co dalej z tymi psychopatami? Czy oni w końcu znajdą się tam gdzie ich miejsce? Nawet nie zgłaszali się na przesłuchania. Są chronieni przez system, który sami stworzyli. Dokąd to będzie trwało? Czy dopadnie ich wreszcie ręka sprawiedliwosci?… Collapse
