"Największe nasilenie „reakcji pogańskiej” odnotowano w Wielkopolsce i Śląsku. Trzy lata powstania zniszczyły budowaną mozolnie dotąd organizację kościelną w Polsce. Zburzono katedrę wrocławską, stolice biskupie, szereg kościołów i klasztorów." To wiadomo z historii Polski, jak się ktoś uczył w normalnej nieskatoliczonej wojtylizmem szkole.
"Największe nasilenie „reakcji pogańskiej” odnotowano w Wielkopolsce i Śląsku. Trzy lata powstania zniszczyły budowaną mozolnie dotąd organizację kościelną w Polsce. Zburzono katedrę wrocławską, stolice biskupie, szereg kościołów i klasztorów." To wiadomo z historii Polski, jak się ktoś uczył w normalnej nieskatoliczonej wojtylizmem szkole…. Collapse
