Każdy ksiądz, biskup czy papież to dupczyciel kleryków katolickich, a czasem także dupczyciel siostrzyczek zakonnych katolickich. Oni w tej sekcie katolickiej żyją jak w chlewie. Fajne to Bractwo jest, muszę się zapisać. A przy okazji może wiecie, kiedy będzie koniec tego reżimu pedofilsko-katolickiego niemiłosiernie terroryzującego Polskę krzyżami i obleśnymi maryjkami?
Każdy ksiądz, biskup czy papież to dupczyciel kleryków katolickich, a czasem także dupczyciel siostrzyczek zakonnych katolickich. Oni w tej sekcie katolickiej żyją jak w chlewie. Fajne to Bractwo jest, muszę się zapisać. A przy okazji może wiecie, kiedy będzie koniec tego reżimu pedofilsko-katolickiego niemiłosiernie terroryzującego Polskę krzyżami i obleśnymi maryjkami?… Collapse
