Mam w moim ciele zainstalowane dwa implanty pozaziemskiego pochodzenia,tak twierdzi osoba jasnowidząca.Założyli te urządzenia kolesie z Oriona.W wieku sześciu lat to ponoć miało miejsce.Miałem w tym czasie żółtaczkę typu B.Problem w tym że to są ciała fizyczne.Jeden mam przy prawym kolanie nogi od strony wewnętrznej,i ten jest lużny zaraz pod skórą wielkości groszku.Drugi za lewym uchem trochę wystaje,ale w większości wchodzi do wewnątrz czaszki,i jest w kształcie walca około 2 cm. długości.W mojej obecności dochodzi do różnych przepięć elektrycznych,awarii elektrycznych i elektronicznych,psucia zegarków.
Mam w moim ciele zainstalowane dwa implanty pozaziemskiego pochodzenia,tak twierdzi osoba jasnowidząca.Założyli te urządzenia kolesie z Oriona.W wieku sześciu lat to ponoć miało miejsce.Miałem w tym czasie żółtaczkę typu B.Problem w tym że to są ciała fizyczne.Jeden mam przy prawym kolanie nogi od strony wewnętrznej,i ten jest lużny zaraz pod skórą wielkości groszku.Drugi za lewym uchem trochę wystaje,ale w większości wchodzi do wewnątrz czaszki,i jest w kształcie walca około 2 cm. długości.W mojej obecności dochodzi do różnych przepięć elektrycznych,awarii elektrycznych i elektronicznych,psucia zegarków…. Collapse
