Sama nienawiść i ekstremizm jest w kościele katolickim jako diabeł ukryty pod płaszczykiem "pobożności". Pan papież i jego klika skażona pedofilią jest, czy to tylko jakiś socjologiczny eksperyment, czy poważne przedsięwzięcie? Bo jeśli to drugie, to kościół katolicki jest bardzo niebezpieczną sektą.
Sama nienawiść i ekstremizm jest w kościele katolickim jako diabeł ukryty pod płaszczykiem "pobożności". Pan papież i jego klika skażona pedofilią jest, czy to tylko jakiś socjologiczny eksperyment, czy poważne przedsięwzięcie? Bo jeśli to drugie, to kościół katolicki jest bardzo niebezpieczną sektą…. Collapse
