Siema podoba mi się opis astrologiczny sam bardzo interesuję się astrologią i widzę , że ładnie tam opisałeś to wszystko ale czy będą jakieś artykuły o astrologii jeszcze i w tej tematyce ?
Siema podoba mi się opis astrologiczny sam bardzo interesuję się astrologią i widzę , że ładnie tam opisałeś to wszystko ale czy będą jakieś artykuły o astrologii jeszcze i w tej tematyce ?… Collapse
