LICZBY – Znaczenie liczby z daty urodzenia w życiu człowieka

Każdy z ludzi ma jakąś życiową liczbę i pozostaje pod jej wpływem tak, jak pod wpływem znaku zodiaku, zresztą trojakiego rodzaju, gdyż mamy znak Słońca, znak w którym jest Księżyc i najważniejszy znak w którym jest Ascendent – czas dokładnej godziny i minuty narodzenia, wzięcia pierwszego oddechu. W numerologii odnajdujemy liczbę życiowo istotną w bardzo prosty sposób, w oparciu o zwyczajowy popularnie, powszechnie używany w danym kraju kalendarz. Jeśli ktoś urodził się przykładowo dnia 24 czerwca 1958 roku, to obliczamy z tej daty sumując wszystkie kolejne cyfry: 2+4+6+1+9+5+8=35. Składniki tej liczby jaką otrzymamy, jeśli jest dwucyfrowa, znów musimy dodać, bowiem w horoskopie gematrycznym prostym bierzemy pod uwagę tylko cyfry, liczby proste, te od 1 do 9, a wiec 3+5=8, a gwoli ścisłości jest to 35/8 czyli Ósemka z tłem 35 zwanym podliczbą. Dla osób z tej daty urodzenia życiową liczbą jest Ósemka, dokładniej zaś 35/8. I jeszcze jeden przykład dla innej daty narodzin: z dnia 5 maja 1975, 5+5+1+9+7+5=32, 3+2=5. Ta osoba pozostaje pod wpływem piątki, a ściślej jest wibracją 5 z tłem 32 czyli 32/5 jak to sobie zapisujemy. Ósemka (8) to liczba życiowa pod wpływem planety Saturn, zatem aspekty i położenie Saturna odgrywają znaczącą rolę w wydarzeniach czy dziejach, losach takiej osoby. Życiem Piątki (5) zaś najbardziej zwykle kieruje planeta Merkury, a aspekty Merkurego w jego rocznym podążaniu przez cały zodiak ze Słońcem będą bardzo wyraziście wpływać na wszystko to, co się dzieje z taką osobą. Nasza 35/8 w tle na Jowisza (3) oraz Merkurego (5), a nasza 32/5 w tle ma wspólnego Jowisza (3) oraz dodatkowo Księżyc (2). Zatem, jeśli losy obu osób w jakiś sposób się przeoplatają, to ich Piątki i planeta Mekury pozostają w mocnych interakcjach, podobnie Jowisz i Trójka, za to kombinacje Księżyca (2) z Saturnem (8) mogą wiele krwi napsuć, każdego miesiąca, gdyż Księżyc w ciągu miesiąca przechodzi przez urodzeniowe położenia Saturna u obojga osób.

Piramida Wibracji Daty Urodzania – Jedno z Narzędzi Numerologii Pitagorejskiej

Jeśli obejrzymy dokładne horoskopy osób, to numerologia dat urodzenia pomoże nam zrozumieć ich losy i fatum, wszelkie interakcje i wydarzenia w ich życiach. Liczba życia z sumy cyfr całej daty urodzenia, to coś jak linia życia na dłoni w chirologii. Składniki wibracyjne daty rządzą poszczególnymi okresami w życiu człowieka, cała data zawsze jest tłem, linią życiową człowieka,, z największą manifestacją na starość, generalnie po 81 roku życia. Liczba miesiąca rządzi dzieciństwem i młodością, do około 27 roku życia, okresem półtora sarosu (saros to cykl astrologiczny 18 lat, 11 dni i 8 godzin), liczba dnia miesiąca urodzenia rządzi drugim półtora cyklu sarosowego, wiekiem dojrzałym od 28 do 54 roku życia, a liczba rocznika (pokoleniowa) rządzi w wieku starszym, od 55 roku życia do 81 włącznie. Trzeba patrzeć na zgodność lub konflikt tych wibracji jeśli chcemy stworzyć dopasowany związek miłosno-rodzinny. Szczegółowa analiza numerologiczna używa wielu narzędzi analitycznych, takich jak pokazany na rycinie Trójkąt Ego, Traingulator Jaźni, z których dowiadujemy się wiele rzeczy przydatnych do różnych celów, w tym predykcyjnych, a także, chociażby na podstawie kwadratu numerologicznego można obejrzeć ludzkie wady i zalety, zdolności mistyczne i magiczne lub ich najczęściej totalny brak oraz rozmaite predyspozycje, zarówno z daty urodzenia jak i z Imion, Nazwisk czy miejsc pochodzenia.

Znaczenia podstawowych liczb prostych w numerologii – cyfry w gematrii

Jedynka (1) – To liczba wynalazców, pionierów i odkrywców. Ludzie urodzeni pod jej wpływem są wyjątkowo oryginalni i niekonwencjonalni. Nie znoszą konformizmu, wszelkich przejawów dulszczyzny i sztywnych reguł postępowania. Ich zachowanie bywa prowokujące; żyją i myślą po swojemu, pozornie nie licząc się z opinia otoczenia. W gruncie rzeczy jednak pragną być zauważeni, marzą o sławie, lubią komplementy i pochlebstwa, chcą być w centrum zainteresowania. Wychodzą z założenia, iż nie ważne co ktoś o nich mówi, ważne ze mówi. Jedynka to silny i twórczy charakter, odwaga przekonań, zdecydowanie, aktywność i ogromny upór. Nieustannie dąży do wytyczonego celu, nie zważa na przeszkody, po prostu nic nie może jej odstraszyć. Pociąga ja ruchliwe życie, bogate w urozmaicone wydarzenia. Przesadnie wierzy we własne siły, jest trochę zadufana w sobie, próżna i egoistyczna. Czasem okazuje lekceważenie osobom stojącym niżej na drabinie społecznej, czy też mniej inteligentnym. Nie bierze pod uwagę rad, a już tym bardziej krytyki, nie uznaje działań zespołowych; robi wszystko sama i według własnego projektu. Szare życie i szare uczucia to nie dla niej; albo kocha albo nienawidzi, bywa gwałtowna i agresywna. Uwielbia komfort, ale potrafi żyć bardzo skromnie i łatwo adaptuje się w każdej sytuacji. Jedynka jest bardzo mocno osadzona w realiach życia, nie buja w obłokach, nie pociąga jej poezja ani sztuka. Najlepszy czas to zwykle pierwszy dzień, kiedy Słońce jest w nowym znaku zodiaku oraz miesiąc słoneczny czyli czas, gdy Słońce jest w Lwie, od 23 lipca do 22 sierpnia. Dobre dni to niedziela i poniedziałek; kolor: brąz, złoty i żółty; kamień: topaz, bursztyn i żółty diament. Oczywiście, w relacjach międzyludzkich, badamy też liczbę razem z powiązaniami z jej tła, czyli podliczby z jakiej powstaje.

Dwójka (2) – Ludzie urodzeni pod wpływem tej cyfry czy liczby prostej są bardziej uduchowieni od Jedynek, ale znacznie słabsi psychicznie. Są przesadnie emocjonalni i nieco histeryczni. Łatwo załamują się, popadają w melancholie i depresje nawet z błahych przyczyn (a czasem bez widocznego powodu). Dwójka jest chwiejna, niezdecydowana i pasywna. Nie potrafi, a przede wszystkim nie chce walczyć – “jakoś to będzie” – to jej życiowe motto. Odkłada wiele spraw na później, działa powoli i często niekonsekwentnie. Brakuje jej energii życiowej, jest ospała, działa jakby na zwolnionych obrotach, ale gdy zrozumie wagę jakiejś sprawy, wówczas zbiera się w sobie i rusza do boju. Natura obdarzyła Dwójkę rozlicznymi talentami: żywą wyobraźnią, zdolnościami technicznymi i do nauk przyrodniczych. Dwójka rzadko jednak osiąga sławę, czy też zajmuje eksponowane stanowisko. Ma duży wpływ na otoczenie, ale zazwyczaj działa zakulisowo; bywa prawą ręka szefa – nieoceniona i nie doceniona zarazem. Jest twórcza, miewa doskonale pomysły, ale splendor zawsze spływa na kogoś innego. Dwójka jest taktowna, uprzejma i życzliwa dla ludzi. Jej wadą bywa pewna służalczość, co wykorzystuje wiele osób i wchodzi na głowę biednej Dwójce, która nie potrafi się przeciwstawić. Dwójka jest łagodna, wrażliwa i marzycielska, na pierwszym planie stawia szczęście w miłości. Tęskni za cichym gniazdkiem, w którym będzie żyć długo i szczęśliwie ze swą ślubną połową. Jest domatorką, lubi spokój, ciszę, nie uznaje gwałtownych scen. Większość Dwójek nie zwraca uwagi na swój wygląd zewnętrzny – ubiera się byle jak; nie wie co to moda, elegancja i styl. Ważniejsze są sprawy duchowe czy uczuciowe i przede wszystkim miłość albo przyjaźń. Ale nie tylko, gdyż Dwójka jest przeczulona i drażliwa, panicznie obawia się krytyki, zastanawianie się “co ludzie powiedzą” spędza jej sen z powiek. Szczęśliwą liczbą dla Dwójki jest siódemka, dniami tygodnia – niedziela, poniedziałek i piątek, a dniami miesiąca te, których suma daje dwa, czyli 11 i 20. Kamienie fortuny to nefryt, perła i selenit, a dobre kolory to wszelkie odcienie bieli i zieleni. Uwaga: Dwójka powinna zdecydowanie unikać ciemnych barw.

Trójka (3) – jest dość podobna do Jedynki, równie ambitna i z pewnym zacięciem dyktatorskim. Ma silnie rozwinięte poczucie niezależności, kocha swobodę, ale w pewnych ramach, gdyż z drugiej strony uznaje dyscyplinę i uporządkowane działanie. Większość Trójek marzy o karierze wojskowej lub politycznej. Pragnie zmienić świat i uszczęśliwiać ludzi, czasem trochę na silę, ponieważ kieruje się wyłącznie własnymi receptami na szczęście. Jej słabym punktem jest pewna tendencja do omijania prawa i kontrowersyjne postępowanie. Nie liczy się z opiniami otoczenia, bywa ekscentryczna i przez to zraża ludzi do siebie. Ufa sobie bez zastrzeżeń, nie brak jej dumy i przesadnego poczucia godności własnej. Wierzy, że ma rację i słuszność, zawsze będzie silna i ze wszystkim sobie poradzi. Nigdy nie czeka na uśmiech losu, walczy o to, co jej się należy wedle jej mniemania. Dynamika Trójki ma jednak przypływy i odpływy, zdarza się, że porzuci projekt w połowie drogi i zajmie się czymś innym. Śmieje się z własnych niepowodzeń, wyciąga wnioski i rusza do boju. Wiele Trójek na zgliszczach własnego domu przypali papierosa od tlącej się belki i natychmiast zacznie rysować plany nowego budynku. Osoba urodzona pod wpływem tej liczby jest stała i lojalna w przyjaźni, ale jej miłość można porównać do błyskawicy, zatem rozbłyska potężną namiętnością ale też gaśnie i zanika. Trójki mają zwykle dobry czas około 20 luty do 20 marca, kiedy Słońce jest w Rybach, a także w czasie, gdy Słońce jest w Skorpionie, od około 22 października do 22 listopada. Szczęśliwe dni miesiąca to 3, 12, 30, fortunne dni tygodnia to środa, czwartek i piątek, jest więc duże pole do popisu! Trójka powinna nosić biżuterię z ametystami, błękitnym onyksem lub lapis lazuli i dbać, by w jej otoczeniu i ubiorze znajdowały się akcenty fioletowe i purpurowe.

Czwórka (4) to wieczny smoczy buntownik i anarchista, nie odpowiada jej żaden ustrój i żadna władza. Ma silnie wyrobiony światopogląd, ale jej spojrzenie na rzeczywistość w znacznym stopniu odbiega od opinii otoczenia, czym nie przysparza sobie zwolenników. Jest niespokojnym duchem – zawsze w ruchu, wciąż coś buduje albo burzy. Przepełniają ją niezliczone pomysły, jest twórcza i odważna. Bardzo łatwo się zraża, wyolbrzymia trudności i zbyt szybko składa broń. Dąży do doskonałości w każdej dziedzinie życia, ale trochę dziwnymi drogami – przeważnie chce po prostu iść na skróty. Czwórka to typowy nastrojowiec, zachłystuje się jakąś sprawą, by przy pierwszym niepowodzeniu popaść w melancholię. Jeśli nie osiągnie poważniejszych, życiowych sukcesów, Czwórka staje się zgorzkniała. Pragnie, by jej życie opierało się na solidnych podstawach, a tymczasem przechodzi jej zmagać się z przeciwnościami, przeżywać kłopoty finansowe i choćby “mała stabilizacja” staje się marzeniem. Nierzadko to wina samej Czwórki, gdyż brakuje jej odwagi, by podjąć błyskawiczną decyzje i wykorzystać splot okoliczności. Bywa krytyczna, złośliwa i podejrzliwa, przez co ma kłopoty z nawiązaniem bliższych kontaktów z otoczeniem. Przesadnie emocjonalna, komplikuje życie sobie i innym. Jest inteligentna, oczytana i żądna wiedzy, ale wypytywanie innych zraża jej kontakty międzyludzkie. Ma duże szansę na sukces, ale raczej w pracy samodzielnej, bez dozoru kierowników i naczelników. Dobrymi dniami tygodnia dla tego znaku są: sobota, niedziela i poniedziałek, miesiące zaś te, których suma daje liczbę 4 czyli 13, 22, 31. Kamienie fortuny to szafir, opal i onyks; sprzyjające barwy – beżowy, popielaty, błękit i srebrzysty.

Piątka (5) jest gwałtowna i zmienna, popada w czarną rozpacz albo śmieje się w głos. Silniej niż inne Cyfra ta podlega prawom cyklu, a jej życie to huśtawka radości i rozpaczy, powodzenia i kłopotów. Kocha podróże i przygody, szuka napięcia i ryzyka, potrzebuje wciąż nowych bodźców. Nuda i rutyna załamują ją, w krańcowych przypadkach mogą być nawet przyczyną choroby! Życie w nieustającym napięciu jest pożywką dla umysłu, ale zwiększa też podatność na chandry i załamania. Piątka jednak wierzy bez zastrzeżeń w swą szczęśliwa gwiazdę i jest lekkomyślna. Ma duże zdolności adaptacyjne, w całkiem nieoczekiwanej sytuacji czuje się naturalnie i swobodnie – o ile oczywiście jest w odpowiednim nastroju! Pędzi za nowościami, interesuje ją wszystko, co oryginalne i dziwne. Reaguje spontanicznie, potrafi bez żalu zerwać wieloletnią przyjaźń, czy też zburzyć ognisko domowe dla chwilowej miłostki. Nie ma wyrzutów sumienia i nie ogląda się za siebie. Silny temperament niesie ją do przodu, a ona nie zwraca uwagi na przeszkody. Piątka ma wyjątkowy talent do szybkiego i łatwego robienia pieniędzy, nie boi się ryzyka, ma żyłkę hazardzisty, i dobrze mieć menadżera handlowego z tą liczbą w dyrekcji firmy. Nie dba przy tym o swój majątek i nie uznaje gromadzenia w skarpecie. Jest hojna dla ludzi, poratuje w biedzie nawet kogoś obcego! Często pieniądze przepływają jej miedzy palcami, ale właściwie nie wie, co to kłopoty finansowe. Z najtrudniejszych sytuacji znajdzie wyjście – pożyczy i zainwestuje, pomnażając te sume lub po prostu wygra. Piątka ma rozliczne talenty – przede wszystkim do biznesu, jest idealnym maklerem giełdowym, w sprzyjających warunkach stanie się prawdziwym rekinem finansjery. Ma też świetne wyczucie pisarskie. Dniami fortuny są dla tego znaku środa i piątek, kamieniem diament (najlepiej w platynowej oprawie), pod warunkiem, że nie kłamie w istotnych sprawach. Korzystne kolory to biały i żółty. Piątka zdecydowanie powinna unikać ciemnych barw, czerni, ciemnej szarości etc.

Szóstka (6) ma wyjątkowe szczęście do ludzi. Chyba żadnej z cyfr nie otacza tak wielki krąg przyjaciół, nieomal rodzina znajomych! Jest kochana i wielbiona, w każdej chwili może liczyć na towarzystwo. Często dzień imienin przeradza się w prawdziwy koszmar – tłum zapowiedzianych i nieoczekiwanych gości napływa bez przerwy! Szóstka jest łagodna i delikatna, często się uśmiecha. Unika jak ognia otwartych konfliktów, nie znosi awantur, a nawet drobnych sprzeczek. Chętnie idzie na kompromis i przyznaje komuś rację – byle tylko zapanowała zgoda. Mimo, iż wysoko ceni szczerość, to w imię spokoju czasem posługuje się kłamstwem. Jest opiekuńcza, można na nią liczyć w trudnych chwilach. Bywa jednak, że ta chęć niesienia pomocy przeradza się w przesadne wtrącanie się w cudze sprawy i plotkarstwo! Szóstka patrzy na świat nieco idealistycznie, kocha sztukę, przyrodę i wszelkie uroki życia. Jest też bardzo wygodna i marzą się jej komfortowe warunki egzystencji. Nie nadaje się do podejmowania wielkich decyzji i realizowania śmiałych planów. Jest trochę niekonsekwentna i nierzadko martwi się na zapas. Zmuszona okolicznościami potrafi walczyć jak lew, ale tylko w obronie słusznej sprawy, wycofuje się natychmiast jak coś jej nie gra z dowodami. Ma też niezbyt często spotykana zaletę – potrafi uczyć się na własnych błędach. Dla Szóstki ideałem życia jest zaciszny, komfortowo urządzony dom i liczna rodzina oraz dużo przyjaciół. Jest sentymentalna, romantyczna i bardzo uczuciowa. Miłość jest dla niej najważniejsza, bez uczuć powoli więdnie jak kwiat. Kocha gorąco, jest wierna i oddana, pragnie mieć liczne potomstwo. Kultywuje tradycje rodzinne, utrzymuje kontakty nawet z dalekimi krewnymi, bardzo chętnie urządza zjazdy rodzinne. Wśród Szóstek spotykamy wielu dobrych lekarzy, weterynarzy i pedagogów. Dniami fortuny są dla tego znaku: środa, czwartek i piątek, kamieniami szmaragd i turkus, a kolorami róż i niebieski. Szóstka powinna unikać ciemnych barw i kontaktów z Piątką!

Siódemka (7) tęskni do wielkiej przygody, uwielbia poszukiwania nieznanych lądów, poznawanie wszystkiego, co tajemnicze i niezbadane. Przepada za podróżami i romansami, często wciąż szuka nowych miłości, skacze z kwiatka na kwiatek, a jednocześnie za wszelka cenę dąży do niezależności. Często zrywa nowy związek właściwie bez powodu, chyba z samego lęku przed przywiązaniem się do partnera. Chociaż świadomie szuka odosobnienia, to jednak samotność mocno jej doskwiera. Siódemka to typowy nastrojowiec, łatwo ulega depresji, męczą ją chandry, nawet wpada w histerie. Zachowywanie równowagi wewnętrznej to dla niej wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia! Swoje złe chwile i huśtawki nastrojów skrzętnie ukrywa przed ludźmi. Zwierzanie się z kłopotów traktuje jak publiczne obnażanie się. Jest wyjątkowo skryta i zamknięta w sobie, nawet przyjaciele nie wiedza, co ją trapi. Siódemka nigdy nie prosi o pomoc, uważa, że ze wszystkim musi sobie sama poradzić. Sprawia wrażenie osoby uprzejmej, ale chłodnej i obojętnej. W rzeczywistości to istny gejzer, targany namiętnościami. Otoczenie nie bardzo rozumie, o co właściwie chodzi Siódemce i uważa ją za nieszkodliwego dziwaka. Siódemkę fascynuje religia i filozofia, miewa skłonności mistyczne i okultystyczne, zacięcie do tego, co tajemne. Dość często zdarza się, że ludzie urodzeni pod wpływem tej Cyfry mają pewną zdolność jasnowidzenia i silnie rozwiniętą intuicje. Siódemka musi pokonać wiele życiowych trudności, ale do wszystkiego dochodzi sama. Z wiekiem staje się coraz silniejsza i potrafi naprawdę wiele dokonać. Ma doskonale rozwiniętą wyobraźnię i wiele ciekawych pomysłów. W tym znaku spotykamy pisarzy, artystów, filozofów, marynarzy i handlowców. Szczęśliwe dni dla Siódemki to niedziela i poniedziałek, okres roku miedzy 22 czerwca, a 22 lipca, znak Raka. Korzystne kolory to seledynowy i kremowy, a kamieniami przynoszącymi szczęście są: agat, kocie oko, perła i selenit.

Ósemka (8) w numerologii reprezentuje dwa światy: ducha i materii. Osoba urodzona pod wpływem tej Cyfry, liczby prostej, to nietuzinkowa postać, wyraźnie odróżnia się od tłumu. Jest trochę ekscentryczna, przejawia skłonności anarchistyczne i dążenia okultystyczne lub okultno-biznesowe! Z drugiej strony uważa, że pieniądze symbolizują potęgę i władzę, warto więc mieć ich naprawdę dużo. Wiele Ósemek nie zdaje sobie sprawy, ze los przeznaczył im kilka worków złota, więc nie chce im się zmobilizować do działania. Jeśli tylko uda im się pokonać własna pasywność, ruszają pełną parą i świat stoi przed nimi otworem! Dość powoli, ale nieugięcie posuwają się do przodu niczym czołg. Są metodyczne i dokładne, potrafią też korzystać z doświadczeń (swoich i cudzych). Myśli Ósemki skierowane są ku przyszłości, lecz widzi ją raczej w czarnych barwach. Ten fatalizm bywa na tyle silny, że zabija radość życia i chęć działania. Ósemka rzadko szaleje z miłości, woli związki oparte na przyjaźni i wspólnych dążeniach. Bywa oschła, nie lubi zdradzać swoich uczuć, a takze z trudem znajduje zrozumienie, ale też nie bardzo liczy się z opiniami otoczenia. Często uważa się za nieomylną, choć na plus można jej zaliczyć wyjątkową odwagę w wyrażaniu własnych przekonań. Bywa samotna, ponieważ nie szuka kompromisu, nie uznaje półśrodków i nie znosi sprzeciwu. Kto ją bliżej pozna, wie, że jest nieocenionym, lojalnym przyjacielem, doradcą i opiekunem. Większość Ósemek ma dość trudne życie, musi walczyć z przeciwnościami losu, ale może osiągnąć naprawdę wiele! Muszą tylko pokonać czarnowidztwo i bierność. Nie powinny też szczególnie opierać się na innych ludziach, bowiem prawdziwe sukcesy mogą zawdzięczać tylko sobie! Najlepszy okres w roku: od 22 grudnia do 20 lutego (znaki Koziorożca i Wodnika, saturniczne), korzystne dni miesiąca to te, które sumują się w czwórkę (13 i 22), a dni tygodnia to niedziela i poniedziałek. Kamieniami przynoszącym im szczęście są: czarna perła, szafir, czarny diament i ametyst. Kolory którymi powinna się otaczać Ósemka to purpura, granat, ciemna szarość i czerń czy raczej ciemny fiolet lub głębokie indygo.

Dziewiątka (9), to urodzony wojownik, wibracja marsowa, nie uznaje kompromisów ani półśrodków i nigdy nie zawraca z raz obranej drogi. Jest tak uparta, że potrafi walczyć nawet na przegranej pozycji – wbrew wszystkim, a głównie wbrew zdrowemu rozsądkowi. Przez swoją postawę często pakuje się w poważne kłopoty, także kryminalne! Nie cierpi opozycji ani kontroli w jakiejkolwiek formie, a jej dążenie do niezależności jest bardzo silne. Życie Dziewiątki to pole bitwy, ona musi walczyć, a często jej energia i upór narasta w miarę pojawiania się trudności. Posługuje się rożnymi metodami i nie zawsze działa zgodnie z zasadami fair play. Bardzo chętnie się uczy i potrafi wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę. Mimo tego bywa nierozważna i lekkomyślna, reaguje impulsywnie, działa bez zastanowienia. Łatwo wpada w złość i jest przewrażliwiona. Jeżeli potrafi zapanować nad własnymi emocjami, może w życiu daleko zajść. Odwaga, determinacja i silna wola prowadzą ją do sukcesu. Wśród Dziewiątek spotykamy wiele charyzmatycznych osobowości o wielkiej sile przekonania, które potrafią zdobyć zaufanie i pociągnąć za sobą tłumy. Ludzie urodzeni pod wpływem tej Cyfry najczęściej wybierają karierę wojskowa lub policyjną, często też zajmują się sportem, w tym sztukami walki lub jogą. Kochają porządek i czystość, bywają absurdalnie wymagający i wybredni. Dziewiątka ma silnie rozwinięte cechy przywódcze; czy to w wojsku, czy choćby we własnym domu, ale musi rządzić! jeśli nie dominuje i nie kontroluje wszystkiego, traci zainteresowanie dla danej sprawy i staje z boku. Przez swoją postawę ma duże kłopoty w życiu osobistym. Marzy o idealnym partnerze, nie znosi chłodu uczuć ani cichych dni, jednostajności i płytkich uczuć. Trudno jej trafić na swój typ, a do tego czasem swymi wybuchami temperamentu przeraża partnera, który nie marzy o życiu na wulkanie. Najlepszym okresem roku jest czas, w którym Słońce znajduje się w znaku Barana i Skorpiona. Ważne sprawy Dziewiątka powinna załatwiać w środę, czwartek i piątek. Korzystne dla niej Cyfry to 3 i 6, barwy to czerwień, różowy i szkarłat, a kamienie szlachetne – rubin, granat i koral.

Opracowanie na podstawie wykładów numerologicznych na warsztatach z mistrzem Śri Lalita-Mohan Dźi G.K.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *