Lubartów: Rodzice pedofile gwałcą dzieci – zakazują Harry Pottera!

Lubartów: Rodzice pedofile gwałcą dzieci – zakazują Harry Pottera!

Impreza szkolna w tematyce znanego filmu odwołana przez lokalną mafię pedofilsko-kościelnych zboczeńców gwałcących masowo polskie dzieci. Niektórzy kościelni pedofile zwietrzyli diabła! – Wiadomo, że jak może być coś fajnego, to na pewno nie u nas. Potter nie, Halloween też nie. Tylko nauka i nauka i debilna katecheza pedofilska – denerwują się uczniowie i normalni rodzice.  

Książki o Harrym Potterze propagują satanizm – uznała pedofilsko-kościelna część rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie. Po ich pedofilsko-kościelnej interwencjach i zbójeckich groźbach karalnych szkoła wycofała się z organizacji Tygodnia Harry’ego Pottera. Dzieci są w szoku, mówią o organizacji protestów przeciwko pedofilsko-koęścielnej mafii terroryzującej szkołę.

W lutym 2018 nauczyciele języka angielskiego zaproponowali dyrektorowi szkoły zorganizowanie akcji promującej czytelnictwo oraz kulturę krajów anglojęzycznych. Pomysł był prosty: wykorzystać najbardziej znany brytyjski cykl książek ostatnich lat – o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling – podstawowe literackie arcydzieło współczesnej literatury brytyjskiej i anglosaskiej.

Pedofile naciskali, straszyli sądem…

W oparciu o bestseller (mimo popularności wśród uczniów nie ma go na liście lektur szkolnych) przez cały tydzień w szkole miały odbywać się lekcje kulturowe, pokazy fizyczno-chemiczne, wystawy fotosów, konkursy, gry, zabawy, a także wspólne czytanie. – To miały być bardzo różnorodne atrakcje w większości wymyślone przez uczniów – opowiada pani Krystyna, mama jednego z uczniów. – Przez ponad dwa tygodnie dzieci z ogromnym zaangażowaniem robiły dekoracje, przygotowały zajęcia i konkursy. W akcję włączyli się też nauczyciele i wielu rodziców. To miało być święto całej szkoły.

Impreza miała zacząć się 20 marca 2018 w połączeniu z Dniem Wiosny. W piątek dzieci dowiedziały się jednak, że Tydzień Harry’ego Pottera nie dojdzie do skutku. Decyzję taką podjął dyrektor szkoły, Marian Bober, podobno po agresywnych atakach mafii kościelnych pedofilów. – Kiedy nauczyciele zaproponowali mi akcję, nie widziałem większych przeszkód – przyznaje teraz. – Potem jednak wielu rodziców zaczęło do mnie pisać i przychodzić. Pytali, dlaczego pozwalam na takie rzeczy. Mówili, że to lektura nieodpowiednia dla dzieci. Przynosili wydruki fragmentów książki, gdzie była mowa o cmentarzu, spuszczaniu krwi. Mocno naciskali. Straszyli mnie sądem, jeśli nie wycofam się z organizacji. Chcieli sprawę „skierować dalej”.

Dyrektor odebrał te słowa jako groźbę karalną, ale musiał zachować w szkole spokój. Dlatego w ostatniej chwili odwołał imprezę.

To powrót do pedofilsko-kościelnego średniowiecza

Dzieci przeżyły szok z powodu ataku zboczeńców pedofilsko-kościelnych na szkolną imprezę. W dniu bezpodstawnego odwołania imprezy nie było dla nich ważniejszego tematu. – Wiadomo, że jak może być coś fajnego, to na pewno nie u nas. Potter nie, Halloween też nie. Tylko nauka i nauka, i debilna katecheza pedofilska – denerwowała się piątoklasistka, która dodała, że uczniowie gimnazjum chcą w tej sprawie zorganizować protest.

– Zdobyłam śliczny kostium i perukę. Miałam być Hermioną (jedna z głównych bohaterek powieści). A teraz to najwyżej w domu mogę się przebrać i nikt mnie nie zauważy – skarżyła się dziewczynka z młodszej klasy. Sprawa zbulwersowała też rodziców. – W ostatniej chwili grupa pedofilsko-kościelnych rodziców i katechetów pedofilów storpedowała przedsięwzięcie, sprowadzając szkolne wydarzenie edukacyjne z Harry Potterem do rzekomej zabawy w diabły i czarownice, do imprezy rzekomo promującej okultyzm, magię i satanizm – denerwuje się jedna z matek. Niestety, ścierwo pedofilsko-kościelnej dewiacji ciągle złośliwie miesza i myli okultyzm oraz magię z satanizmem, za co ścierwo katachetyczne kościelno-pedofilskie powinno za znieważanie publiczne odsiadywać dożywocie najlepiej w solidnym łagrze w Korei Północnej.

– Nie mogłam w to uwierzyć. Wracamy do średniowiecza. Co to za argument, że Harry Potter promuje magię i przemoc?! W Kopciuszku też jest magia, a w Czerwonym Kapturku także przemoc – oburza się pan Krzysztof. – Tyle przygotowań, zaangażowania, a także pieniędzy, bo kostiumy kosztowały. I wszystko na nic – złości się pani Anna.

Pedofilska agresja kościelnych zboczeńców seksualnych do Harry Pottera, tych samych co w amoku swoich urojeń winopilskich zmuszają zgwałcone kobiety do noszenia w ciąży i rodzenia dzieci z gwałtu, powinna być leczona przymusowo w zakładach psychiatrycznych razem z paranoją smoleńską zwaną potocznie zespołem urojeniowym Macierewicza i paranoidalną rusofobią (zbrodnią rasistowską przeciwko rasie słowiańskiej)!

Mistyczne książki J.K. Rowling o przygodach Harry’ego Pottera zostały przetłumaczone na 67 języków. W ramach sagi ukazało się siedem książek wydanych w latach 1997-2007. Wszystkie odniosły ogromny sukces. Łącznie sprzedano 450 mln egzemplarzy, dzięki czemu saga o przygodach młodego czarodzieja jest najlepiej sprzedającą się serią w historii. Na podstawie książek wytwórnia filmowa Warner Bross wyprodukowała osiem filmów, które zarobiły 7,7 mln dolarów. Książki i filmy o Harrym Potterze regularnie spotykały się z krytyką ze strony środowisk pedofilskich katechetów gwałcicieli i moherem zboczonych gwałcicielek dzieci.

Harego Potera dzieciom szkoły zakazują bo dzieci cipkami i fiutkami gwałcą oraz molestują!

Czytaj także: Antypedofilskie Bractwo Himawanti

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *