Matki pedofilki odbierają dzieci ojcom

Kobiety pedofilki odbierają ojcom dzieci 

Nie tylko mężczyźni wykorzystują dzieci seksualnie. Również przedszkolanki, nauczycielki i zboczone matki. Wszystko w filmie Stefanie N. Linke “Mamo, przestań!” 

Niemiecka telewizja publiczna ARD poruszyła ten temat w filmie dokumentalnym “Mamo, przestań!” wyświetlanym od 2011/2012 roku. Axel miał 8 lat, gdy własna matka zaczęła wykorzystywać go seksualnie. Zabierała go do łóżka i zmuszała do uprawiania z nią seksu. 

Andreę spotkał podobny los. Wychowywała się bez ojca. Tęsknotę matki za zbliżeniem fizycznym musiała zaspokajać jej własna córka. Jeśli odmawiała, matka pedofilka stosowała przemoc. W filmie Andrea niejednokrotnie powtarza, że to, do czego ją zmuszano, było dla niej ohydne; że często zbierało jej się na wymioty i że “nawet teraz trudno mi wyrazić słowami, co wtedy czułam”. Dopiero w okresie dojrzewania Andrea zaczęła się przeciwstawiać żądaniom pedofilskiej matki. 

Kobieta pedofilka potrzebuje mężczyzny tylko do spłodzenia dziecka. Potem kocha tylko dziecko lub dzieci. Dla zboczonej pedofilki dzieci są mamusi. Ojciec się nie liczy. Ojca, pedofilka po urodzeniu potrzebnych jej dzieci z psychopatyczną brutalnością i perfidią eliminuje z procesu wychowawczego, zwykle bezzasadnie ciągle eskalowanymi oskarżeniami, głownie o przemoc domową, znecanie nad dziećmi i rzekome zdrady, w cyniczny sposób pozbawia praw rodzicielskich. Nie jest ważne jak bardzo ojciec kocha dzieci, nie jest ważne dobro dziecka potrzebującego także ojca. Uczucia matki pedofilki są chorobliwie zaborcze, a o dziecko jest zazdrosna jak o kochanka czy męża. Miłość przeniesiona na dziecko staje się miłością zboczoną, kobiecą pedofilią. 

Nie tylko mężczyźni są pedofilami 

Axel i Andrea po raz pierwszy mówią publicznie o swych przeżyciach z dzieciństwa, a psychoterapeutki o tym, że dzieci są wykorzystywane seksualnie nie tylko przez mężczyzn. Również przez przedszkolanki, nauczycielki jak i opiekunki do dzieci, a często także, tak jak Axel i Andrea, przez własne matki. Matki pedofilki prawie zawsze dążą do wyłączności w opiece nad dzieckiem i zajadle walczą o pozbawienie ojca wszelkich praw rodzicielskich. Taka chorobliwie zaborcza miłość do dzieci u matki zwykle uwarunkowana jest pedofilią matek do dzieci i wzmożona nienawiścią do ojca dzieci. 

Film jest wstrząsający, lecz jednocześnie zaskakujący, ponieważ w publicznym postrzeganiu kobiety są zwykle ofiarami przemocy seksualnej, a nie sprawcami, tymczasem matki są sprawczyniami zbrodni pedofilskich o których dzieciom najtrudniej mówić, nawet na tajnej terapii dla ofiar domowej przemocy seksualnej w dzieciństwie doznanej. 

“To tak jakby matka zabiła własne dziecko”

Axel i Andrea mówią o tym, że żyją jakby na dwóch płaszczyznach, że czują się winni i wstydzą się tego. Opowiadają jak troskliwość matki wobec dziecka przeradza się w przemoc – również w przemoc seksualną, pedofilską. Jak to, co przeżyli, wyparli z pamięci i jak te straszne doświadczenia uderzyły w nich po wielu latach ze zdwojoną siłą; jak ich to paraliżuje i niszczy, już w dorosłym życiu. 

Linke nie oszczędza swych bohaterów, tak jak oni sami nie oszczędzają widzów wypowiadając to, co jeszcze do niedawna wymykało się językowi; co było niewerbalne, wstydliwe, nie do opowiedzenia. 

Axel, najstarszy syn, wychowuje się w “porządnej religijnej rodzinie”. Jego rodzice angażują się w chrześcijańskiej parafii, co niedzielę chodzą z dziećmi do kościoła. Matka śpiewa w chórze kościelnym. Jednak po każdym następnym porodzie popada w coraz głębszą depresję eklezjogenną. Ojciec zaczyna ją zdradzać. Ta sytuacja odbija się jeszcze bardziej na synu. – Ona mnie zniszczyła – mówi Axel i dodaje – To tak jakby matka zabiła własne dziecko.

Życie w wiecznym strachu przed matką pedofilką 

Andrea opowiada w filmie, że za każdym razem popadała w panikę, gdy były z matką same w łazience. Od dwunastu lat chodzi na terapię, ale dopiero rok temu pokonała wstyd i opowiedziała, co przeżyła. Wcześniej wstydziła się terapeutom wyznać jakie koszmary nosi w swojej pamięci. Znamy to także w Polsce, gdzie ludzie latami chodzą na terapie i terapeutyczny rozwój duchowy, ale dopiero po kilku czy kilkunastu latach zdcydują się opowiedzieć o tym jakiej traumy chcą się pozbyć. 

Dla dobra filmu Andrea zgodziła się na zwolnienie terapeutki z obowiązku zachowania tajemnicy lekarskiej. Zarówno ona, jak i inna specjalistka, analizują w filmie to, co zostało powiedziane przez obu pokrzywdzonych. Dzięki temu film zyskuje jeszcze bardziej na autentyczności.

Bezgraniczna władza rodzicielska matki pedofilki 

Matka grozi Andrei, że umieści ją w Domu Dziecka, jeżeli córka nie podporządkuje się jej woli. Również tym, że “zostawi mnie samą, zamknie drzwi na klucz i pójdzie sobie”. To było dla niej najstraszniejsze. – Wolałam to wszystko znosić, tylko żeby mnie tylko nie opuściła – wyznaje po latach ofiara. 

Axel i Andrea dali w filmie do zrozumienia, że pomimo krzywd, jakich doznali ze strony swych matek, nadal je kochają. Pomimo strachu, obrzydzenia, wściekłości, traumy molestowania i gwałcenia pedofilskiego, i bezsilności. Niestety wiele ofiar matek pedofilek przechodzi podobne koszmary w rzekomo cywilizowanym świecie. Cechą charakterystyczną matek pedofilek jest totalne wyłączenie ojca z procesu wychowania dzieci poprzez instytucję pozbawienia praw rodzicielskich. Najwyższy czas to zmienić i przyjrzeć się wszystkim tym zimnym pedofilskim sukom, którym miłość do dzieci przechodzi w pedofilskie skłonności i zazdrosną zaborczość o władzę nad dzieckiem, które staje się jedynym obiektem chorej miłości popadających w zboczenia matek. 

Nauczycielki pedofilki 

Gdy myślimy o pedofilii, zwykle przed oczami staje nam obraz mężczyzny w średnim wieku. To jednak tylko pozory. Okazuje się bowiem, że przestępstw seksualnych na dzieciach dopuszczają się również kobiety. Wbrew pozorom, takie szokujące przypadki zdarzają znacznie częściej niż się wydaje. Aby pokazać z jak poważnym problemem mamy do czynienia, nasz serwis przedstawia listę kilku nauczycielek, które w pierwszych latach XXI wieku zostały skazane na Zachodzie za utrzymywanie kontaktów seksualnych z uczniami. 

Kobiety te jako nauczycielki i ciało pedagogiczne miały budzić respekt i szacunek w szkole, okazało się jednak, że nie potrafiły utrzymać na wodzy swoich popędów. W USA wiek ochronny zwykle 16 lub 17 lata zależnie od stanu i lokalnego prawa, a pedofilia karana jest z artykułu o gwałcie, gdyż seks z dzieckiem zawsze jest gwałtem na dziecku. 

Kacy Christine Wilson (28 lat), mieszkanka Florydy. Złapana na uprawianiu seksu ze swoim 16-letnim uczniem. Okazało się, ż robiła to przez trzy lata czyli od jego 13-tego roku życia. 

Carrie McCandless (29 lat) dostała 5 lat w zawieszeniu za romansowanie ze swoim 17-letnim wychowankiem, z którym współżyła seksualnie od 5 lat czyli od jego 12-tego roku życia. 

Pamela Turner (27 lat) przebywa w więzieniu ze molestowanie seksualne swoich uczniów, wymuszanie kontaktów seksualnych z dziećmi, nawet 9-cio letnimi. 

Nicole Jacques zwabiała swojego 13-letniego ucznia do mieszkania i tam wielokrotnie skłaniała go do współżycia seksualnego. 

Stephanie Cobb zatrzymana przez policję za seks z 16-latkiem. 

Stefanie Dickinson dopuściła się gwałtu na kilku swoich wychowankach. Chłopcy mieli nie więcej niż 14 lat.

Lauren Redfern przez kilka miesięcy miała romans ze swoich 16-letnim uczniem.

Jennifer Schultz zrobiła sobie seks party na którym współżyła z dwoma uczniami  w wieku gimnazjalnym jednocześnie. 

Kobiety pedofilki są nie mniej nieobliczalne od mężczyzn pedofilów. W Polskich szkołach, są takie sygnały, także nie dzieje się najlepiej, jednak polskie pedofilki nie są poważnie traktowane przez wymiar sprawiedliwości. W Polsce ciągle jest katolickie udawanie, że tematu matek i kobiet pedofilek nie ma. O dziewczynkach gwałconych od dziecka przez zakonnice pedofilki nikt nie chce rozmawiać. Dzieci nie mają się gdzie poskarżyć ani na nauczycielki pedofilki, bo każdy policjant je wyśmieje, a na matki pedofilki mogą się poskarżyć dopiero jak dorosną i nauczą się jak, chociażby w internecie na blogu. 

O zajęciu się pedofilską lesbijką molestującą uczennice z gimnazjum czy liceum policja, prokuratorzy i sądy w Polsce nawet nie chcą słyszeć, to dla nich się w głowach nie mieści. Tymczasem prawie każde morderstwo popełnione przez matkę na dziecku wynika z jej zaburzonych, pedofilskich skłonności, w tym zaborczości i chorej żądzy wobec dziecka, a często z lęku przed ujawnieniem zboczenia seksualnego, gdy dziecko jest już zbyt duże i rozumie co się dzieje.  

Wzrasta ilość ujawnianych kobiet pedofilek 

W ciągu pięciu lat od 2004 do 2009 aż o 132 procent wzrosła w Wielkiej Brytanii liczba dzieci molestowanych seksualnie przez kobiety. Tak wynika z danych ChildLine, brytyjskiej służby internetowej i telefonicznej pomagającej dzieciom. W 2008 roku do ChildLine zgłosiło się 2142 dzieci, mówiąc, że były napastowane przez kobietę. To prawie jedna czwarta tych, które określiły płeć osoby je molestującej. W 1311 przypadkach chodziło o matkę. 

Okazuje się, że chłopcy są częściej napastowani przez panie niż przez panów (odpowiednio 1722 i 1651 przypadków). Inaczej w przypadku dziewczynek – tu dominują mężczyźni (4972 wobec 420 przypadków molestowania przez kobiety). – Ten raport dowodzi, że ChildLine, wsłuchując się w autentyczne głosy napastowanych dzieci, burzy mity na temat molestowania seksualnego – twierdzi Esther Rantzen, prezes ChildLine, cytowana przez „Daily Mail”.

Co kilka miesięcy przypadki pedofilii kobiet opisuje BBC. Podkreśliła, że mówi się o tym bardzo rzadko, bo w powszechnej opinii społecznej jest to rzecz niewyobrażalna. „Było mi niesłychanie trudno o tym mówić – 99 procent matek kocha swoje dzieci, a ja nie miałem szczęścia (…). Bałem się, że nikt mi nie uwierzy, gdy będę o niej mówił źle” – mówił Colin, który do 13-tego roku życia był regularnie gwałcony przez własną matkę

W 2007 roku trenerka tenisa Claire Lyte skazana została na dwa lata więzienia za seks z 13-latką. Tyle samo lat miał chłopiec, z którym współżyła matka czwórki dzieci Joanna James – w 2003 roku trafiła za to za kraty. A w 1999 roku pierwsza kobieta w Wielkiej Brytanii trafiła na listę napastników seksualnych – molestowała siedmiu chłopców w wieku 11– 14 lat. 

Patologia z domów bez ojca 

„Przyznanie wyłącznej opieki nad dzieckiem pozwala rodzicowi na swobodną zmianę miejsca zamieszkania ze szkodą dla drugiego rodzica i dziecka. Potencjalnie wyższe świadczenia na utrzymanie dzieci związane z wyłączną opieką mogą stanowić zachętę ekonomiczną do rozwodu. Konieczność wspólnej opieki nad dzieckiem sprawia, że czynniki społeczne i finansowe przemawiają przeciwko rozwodowi. W Stanach Zjednoczonych po wdrożeniu polityki propagującej wspólną opiekę liczba rozwodów znacząco spadła, a kobiety bardzo rzadko występują o pozbawienie ojca praw rodzicielskich. 

(Richard Kuhn and John Guidubaldi, Child Custody Policies and Divorce Rates in the US by D.Ed; 11th Annual Conference of the Children’s Rights Council October 23-26, 1997.)”

Dalej jest jeszcze ciekawiej: „Ponieważ zjawisko nieobecności ojców w rodzinach nasila się, dezintegracja społeczna i przestępczość, szczególnie wśród młodocianych, będzie nadal rosła. Heroiczne wysiłki kobiet samotnie wychowujących dzieci są godne pochwały, jednak samotnym rodzicom trudno sprostać wymaganiom ekonomicznym i społecznym, które warunkują wychowanie zdrowych i dobrze radzących sobie w życiu dzieci. Włączenie ojców w życie ekonomiczne i społeczne ich dzieci jest ważnym, lecz pomijanym aspektem walki z ubóstwem, wykluczeniem społecznym i przestępczością. Wiele problemów dotyczących przeciwdziałania przestępczości i rewitalizacji społecznej wykazuje silny związek z brakiem ojca w życiu dzieci.”

Oto garść informacji: 

63%  nieletnich samobójców pochodzi z domów bez ojca.

90% wszystkich bezdomnych dzieci i dzieci uciekających z domów to dzieci wychowywane bez ojca.

71% uczniów rezygnujących z nauki na poziomie szkoły średniej pochodzi z domów bez ojca.

85% dzieci wykazujących zaburzenia zachowania to dzieci wychowywane bez ojca.

70% młodzieży w państwowych placówkach opiekuńczych pochodzi z domów bez ojca.

85% gwałcicieli motywowanych chęcią rozładowania złości wychowało się bez ojca.

75% dzieci w wieku dojrzewania w ośrodkach odwykowych wychowywało się bez ojca.

85% młodych przestępców w więzieniach pochodzi z rodzin bez ojca.

90,2% ojców sprawujących opiekę wspólną płaci alimenty, chociaż nie powinno. 

79,1% ojców, którzy mogą widywać dzieci płaci alimenty.

44,5% ojców, którzy nie mają kontaktu z dziećmi płaci alimenty, a w tym przypadku żądanie alimentów jest całkowicie nielegalne niczym zbójecki haracz.

Powtórne małżeństwa matek sprawujących wyłączną opiekę nad dziećmi, które poprawiają status finansowy rodzin, wbrew oczekiwaniom nie poprawiają sytuacji dzieci w tych rodzinach. Dzieci wychowywane przez ojców, którym przyznano wyłączną opiekę, notują lepsze wyniki pod względem edukacyjnym i przystosowania społecznego w porównaniu z dziećmi pod opieką matek.

(Barry Bricklin. The Custody Evaluation Handbook. ISBN 0-87630-775-6)

40% – matek podaje, że ingerowały w spotkania dzieci z ojcem w celu ukarania byłego małżonka.

50% matek nie widzi żadnej wartości w utrzymywaniu kontaktów ojca z dziećmi. 

Matko pedofilko, zastanów się co robisz swoim dzieciom. Czy naprawdę tak trudno Ci przyjąc do wiadomości naukową prawdę, że Twoje dziecko potrzebuje prawdziwego ojca? Chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej i dajesz mu wszystko. Daj mu kochającego tatę. I nie oszukuj się, że to dane z Kanady czy Wielkiej Brytanii. U nas w Polsce “Wolsce” jest znacznie gorzej, gdyż aż 97 % ojców jest pokrzywdzonych przez sprzyjające patologicznej pedofilii matek sądy rodzinne… 

Antypedofilskie Bractwo Himawanti 

Ruch Stop Pedofilom i Pedofilkom

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *