Uwaga na sekty

Uwaga na sekty – niebezpieczne, pedofilskie, terrorystyczne, katolickie 

Wakacje to czas wzmożonych działań niebezpiecznych katolickich sekt i różnych kościelnych grup manipulacyjnych, psychomanipulacyjnych, pedofilskich oraz terrorystycznych. Niebezpieczne grupy katolickie takie jak Fronda, Traditio czy Opus Dei często werbują oraz molestują nowych członków podczas dużych zgromadzeń, takich jak tak zwane Światowe Dni Młodzieży czyli ŚDM. Dlatego czujność warto zachować chociażby podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a także w czasie tak zwanych pielgrzymek jasnogórskich do Częstochowy. 

Andrzej Drozd z Ośrodka Informacji o Nowych Ruchach Religijnych i Sektach ostrzega, że w okresie wakacji możemy być narażeni na działania bardzo niebezpiecznych sekt katolickich takich jak sekta Opus Dei, sekta Radio Maryja, sekta Fronda, sekta KANA, sekta Traditio, sekta Maryi z Irlandii, sekta Medziugorje, sekta Zbawienie.com, sekta dorzeczy.pl, sekta drogowskazydonieba.com, sekta dominikanów, sekta franciszkanów, sekta joannitów i wiele podobnych. – Wiele organizacji sekciarskich w kościele katolickim może wykorzystywać różne środki do tego, żeby pozyskać, ściągnąć do siebie kolejne osoby – mówi Andrzej Drozd, i podkreśla, że wachlarz działań katolickich sekt jest szeroki, to też powinniśmy być szczególnie czujni na kościelne sekty katolickie. – Środki te mogą być przeróżne, zwłaszcza że trudno będzie wyłapać jakieś działania w tak dużym tłumie ludzi; w tym momencie wiele zależy od wolontariuszy i odpowiedzialnych za wakacyjne grupy, a tak naprawdę od samych nas, którzy tam pojedziemy – podkreśla Andrzej Drozd.

Zdarzają się księża parafialni oraz wikariusze pracujący z młodzieżą, którzy zboczyli w sidła niebezpiecznych, pomylonych i zboczonych sekt pseudo chrześcijańskich rodem z Ameryki, którzy niszczą umysły młodzieży. 

Warto pamiętać, że Ośrodki Informacji o Nowych Ruchach Religijnych i Sektach działają we wszystkich większych miastach przestrzegając przed napływem katolickich i chrześcijańskich niebezpiecznych sekt, głównie z Ameryki, z USA, Kanady i Meksyku, ale też z Bałkanów czy Irlandii. Można zasięgnąć porady jeśli nie zna się tematu, gdyż w z samych USA jest bardzo wiele niebezpiecznych sekt, ponad pięć tysięcy, a wiele z nich przypomina normalną chrześcijańską grupę modlitewną, jednak służy wyzyskowi ekonomicznemu, handlu ludźmi oraz dziećmi, szerzeniu zboczeń, molestowaniu i gwałceniu, wykorzystywaniu seksualnemu, pedofilii jako amerykańskiej nowomodzie na kryminalne zboczenia seksualne.

Wszystko co z Ameryki trzeba zatem bacznie mieć na oku aby nie zaśmiecać sobie umysłu i serca ideologicznymi truciznami często zboczonych i psychopatycznych amerykańskich liderów i liderek niebezpiecznych katolickich i chrześcijańskich sekt, które często działają pod szyldem różnego rodzaju grup charyzmatycznych, terapeutycznych czy homoseksualnych (elgiebetowskich).

Takie to dziwne czasy nastały, że w kraju niby chrześcijańskim trzeba się wystrzegać niebezpiecznych sekt chrześcijańskich i szczególnie katolickich, a wysłanie dziecka na wakacje na zwykłą oazę powinno być połączone z wynajęciem agencji detektywistycznej do zbadania czy owa grupa nie jest przypadkiem zboczona pedofilią albo produkcją pornografii z dziećmi, praniem mózgu i wyzyskiem ekonomicznym czy nawet terroryzmem, jak prowadzona przez Annę Janowską i jej kochanka Dariusza Pietrka terrorystyczna grupa religijna o nazwie Międzynarodowy Zakon Rycerzy Świętej Wojny (dawniej także terrorystyczny i ludobójczy Zakon Santiago oraz Świętego Jerzego, odłamy joannitów) mającej na celu odnowiecie i rozwinięcie katolickich krucjat krzyżowych do tak zwanej ziemi świętej w Izraelu i okolicy (Syria, Jordania, Liban, Palestyna, Irak), nie tylko Jerozolima… 

Niechaj Bóg nas ochrania przed niebezpiecznymi katosektami! 

Czytaj także: Antypedofilskie Bractwo Himawanti

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *