Złote Myśli Duchowe i Społeczne Mistrza Duchowego LMB

Krótkie Myśli – Nauki Mistrza Lalitamohan Babadżi

Myśli rozsiane dla uczniów duchowych i sympatyków oraz pacjentów z terapii duchowych pisane od stycznia do czerwca 2011. Mistrz i jego zaawansowani uczniowie poruszają wiele zagadnienień duchowych i religijnych oraz społecznych, pozostają także bezkompromisowi w obnażaniu wszelkich społecznych i antyduchowych patologii jak chociażby pedofilia kleru. Głos mistrzów duchowych zawsze jest głosem prawdy, głosem wskazującym ludzkości Drogę do moralnej naprawy… 

***********

Nie ważne jaką drogą musi iść człowiek na szczyt góry. I tak musi iść drogą pod górę. To jest ta logika paradoksalna Wschodu, którą lubię. Niby jest wiele ścieżek, a niby tylko jedna. I z “niby” w ręku się zastaje. A poza tym, spróbujcie wejść na jakąś wyższą górę drogą, która nikt jeszcze nie szedł, czyli nie korzystając z żadnej wydeptanej na szczyt ścieżynki. Kto chodził wiele po górach ten wie o czym piszę. Góra Sumeru jest wysoka i bardzo wielka. 

Dobry Bóg, znany najczęściej jako Brahman, Allah, Jahwe (Yahvah) Elohim czy Ahura Mazda (Ormuzd) jest jak Ogrodnik. Ziemia jest ogrodem. Ludzie i inne stworzenia są jak Drzewa w sadzie, jak rośliny w Ogrodzie. Nie wszyscy miłują Boga, ale Ogród, ludzkie Drzewa (Dusze) w Ogrodzie są zależne od Ogrodnika, który od czasu do czasu wchodzi do Ogrodu i go pielęgnuje… Źle być chwastem. 

Głupcy ubzdurali sobie, że Mędrcy mają milczeć, bo głupy nie chcą słuchać słów mądrości. Tymczasem na wschodzie, w tym w jodze uczy się, że głupy mają milczeć wobec mędrców, aby swoją głupotą nie kalali przestrzeni mądrej myśli jak rozpościera się wokół Mędrców (Rishi, Roshi). Podstawową praktyką, nie tylko w Zen, ale i w Jodze jest uspokajanie fal myślowych, ach nastanie cisza. Tak uczą mędrcy! Czy dobrze wykształcony mędrzec pracujący w szkole nie ma czynić wysiłków aby coś jednak nierozgarniętych, a bywa, że głupich też, nauczyć próbuje, stara się i trudzi, żeby się uczniowie nauczyli, chociaż trochę? Takim postawieniem sprawy weryfikujemy radykalne tezy. Zasada, że uczeń ma być cicho w klasie i uważać, jest bardzo dobra i od największych Mędrców wzięta. Ludzie powinni zajrzeć do dobrego słownika, żeby wiedzieć, co znaczą słowa takie jak Mędrzec, Rishi, Roshi. Wtedy nie tworzyliby konceptów na temat jaki mędrzec ich zdaniem powinien być, a po prostu wiedzieliby jaki mędrzec jest. Wszelkie roszczenia co do tego jaki mędrzec powinien być czy jak mędrzec ma funkcjonować są absurdalne. To Mędrzec jest tym, który decyduje jak należy działać i co robić, a już szczególnie jak uczyć innych. I to tyle na temat newageo’stego mędrkowania na temat mędrców. 

Badanie psychiatrycznego Jarosława Kaczyńskiego ma te dobre strony, że pojawiło się więcej nowych publikacji o morderczych zbrodniach psychiatrii sądowej w Polsce i o trzymaniu ludzi w psychuszkach przez popapranych i zwyrodniałych sędziów. Cierpi tak około 10 tysięcy ludzi rocznie, nie tylko jeden Jarosław Kaczyński. Warto zbierać te perełki o zbrodniczości psychiatrii sądowej. 

W latach 60-tych i 70-tych XX-ego wieku plagą psychiatrów było ćpanie, uzależnienie od morfiny. Jakieś 70-90 psychiatrów ówczesnych było uzależnionych od morfiny, zależnie od kraju. Taka moda była w tym światku “medycznym”. Morfiniści mają stan błogiego zaćpania, z omamami wzrokowymi o typie wizji. Zapadają także w stany półśpiączki, stąd mnóstwo dowcipów o psychiatrach, którzy zasnęli w czasie badania pacjenta. Morfinizm obniża lub całkiem niszczy uczuciowość wyższą stąd wszelkie doniesienia o psychiatrach psychopatach. Morfina jest pochodną opium. W latach 80-tych XX wieku ilość psychiatrów morfinistów zaczęła maleć, gdyż pojawiły się inne środki łatwe do używania w środowisku, czyli zwiększyła się ilość substancji, którą ćpa środowisko, ale nie zmniejszyła się ogólna ilość ćpających psychiatrów. Swoją drogą, jak się wykonuje polityczne rozkazy mordowania dysydentów, to sumienie można potem tylko czymś mocniejszym zagłuszyć, a alkohol na to jest za słaby. Wyciągnięcie z nałogu morfinistów to jest sztuka, jeśli oczywiście pacjent chce, bo inaczej to klapa. Kilkanaście leków zawiera morfinę, a gówniarstwo sobie lubi je ćpać. 

W latach 70-tych XX wieku w środowiskach warszawskich psychologów popularne było wykrywanie i tępienie “ciotowatości“. Zastanawiałem się kiedyś nad tym zespołem cech charakteru, który wtedy tak określano i wśród terapeutów nie lubiano. Minęło ponad 30 lat i widzimy to samo jako zjawisko troollingu netowego. Nazwy się zmieniają przez pokolenie, ale problemy ludzi pozostają. 

Duchowe nauki Mistrza Bo Yin Ra na temat małżeństwa są dla tych, co chcą duchową drogą podążać. A i coś dla wszetecznych osób też jest: “Rozpustnik znajduje w najświętszym misterium człowieka tylko pobudkę do stwarzania sobie podniety nerwowej i szukania rozkoszy w zaspakajaniu tej podniety. Jest on człowiekiem zbłąkanym, który nie odczuwa godności swego człowieczeństwa i błotem obrzuca świętość największą.” 

Parunastu pedofilów – misiaczków i pedofilek misiaczek pogoniłem ostro na Facebook’u. Ale są i tacy, co ciężko ich pogonić, bo oni tylko popierają wszelkie zboczenia i zboczeńców w imię źle pojętej wolności wypaczonego pojęcia miłości, szacunku czy akceptacji. Osóbki takie udają, że one tylko obserwują i widzą komu brak etyki. Ale jakoś pedofilom nie wytykają braku etyki tylko tym, co ich pogonią. Żałosne misiaczki i ich zwolenniczki. Dziwię się pewnej kobiecie, która co pewien czas kłamstwami w różnych dyskusjach próbuje mnie potępić na różne sprytne sposoby za to, że ostro zaprotestowałem jak popierała ordynarne pedofilskie świnie, które są jej znajomymi. Czy to oznaka, że może taka kobieta też jest pedofilką czy tylko tak bardzo sympatyzuje ze zboczeniami znajomych swoich? I pedofilska Basia Nykiel poszła won, za swą kumpelką JaKasią J., zbanowana za popieranie pedofilskich misiaczków co to łowią dzieci w internetowej sieci! Osoby co to jawnie pedofilię popierają i prawo do dymania dzieci – trzeba wszędzie wyganiać, aż się zboczenia i ćpania odechce takim! 

Powstała grupa rodziców którym bezprawnie odebrano dzieci. Warto się organizować z takimi problemami, bo bezprawia sądowego w Polsce nie brakuje. Patologia sądownictwa rozkwita. Ponad 100 tysięcy osób rocznie jest pokrzywdzonych przez pijacką patologię sądownictwa skorumpowanego bo opusdeistycznego. 

Fiskalizm to taka ideologia, która wpiera wszystkim, że mają obowiązek płacić podatki. Tymczasem haracze wymuszają i pobierają przestępcy, którzy sami sobie dobrze żyją z tego, co komuś ukradli. Podatki pozbawiają człowieka około połowy jego dochodu, wymuszają pół roku niewolniczej pracy na rzecz państwa, które staje się uzurpatorem i okupantem dla swych obywateli. 

Rzekomo najlepsza ekonomiczna uczelnia w kraju, warszawska Szkoła Główna Handlowa, ma 20 mln zł deficytu za rok 2010 – pisze “Gazeta Wyborcza”. To efekt coraz mniejszej liczby osób na studiach podyplomowych. Uczelnia wciąż spłaca raty kredytu na budowę nowej siedziby, trwają też remonty w wielu starszych budynkach. Oto ekonomia brania kredytów i prawienia głupot na tematy gospodarcze przez niedouków z tytułami. Tak się zastanawiam, czy szefowie firm i rządów nie powinni zaprzestać szukania porad ekonomicznych u szanownych profesorów, którzy ukazują oblicze przysłowiowego “szewca bez butów”. 

Do Alfreda Michalaka: Podświadomość wszystko rejestruje, a problem z “nie” w afirmacjach występuje jedynie przy dużej liczbie powtórzeń danej afirmacji. Nie ma to znaczenia w języku formułowania zasad filozoficznych i etycznych. Nie ma to znaczenia w formułach jednorazowych przysiąg czy praw do stosowania. Związane to jest z tym, że ścieżki myślenia najszybciej zapisują, kodują to, o jest czynnością, czyli czasowniki. Proces kodowania boskich przykazań trwa przez wcielenia, jest z natury powolny, a psychotechnika afirmowania obliczona na szybki rezultat omija pułapki w kodowaniu stanów pożądanych, stąd zasada omijania słowa “nie” w afirmacjach. Tak, że trzeba widzisz Alfred wiedzieć o czym się pisze, żeby baboli nie robić. A przykazania masz przestrzegać świadomie, a nie psychotechnicznie afirmować. Poza tym, to pisz w wątkach na temat, a nie obok tematu.

Ludzie myślą, że mają duchowo coś wspólnego z Bogiem, że Bóg ich słucha, ale nie chcą słyszeć sześć razy LO o jakich wspomina Mikera (Biblia). Gwiazda sześciu promieni to sześć razy Nie! (Lo!). Lo lenos (nie gwałcić), Lo liwgod (nie zdradzać), Lo lircoach (nie mordować, nie zabijać), Lo lignow (nie kraść), Lo leszaker (nie kłamać, nie oszukiwać), Lo lircot (nie pożądać). Gwiazda Dawida łączy z Elohim JHWH – Bogiem. Sześć “Lo” to sześć zasad moralnego doskonalenia osobowości, a ściślej uduchawiania człowieka wedle Elohim YHVH czyli Boga z Biblii. Ta gwiazda jest także w ćakramie serca, czyli w lotosie Anahata. Jest jak strażnik bramy serca za którą jest komnata boskiej duszy, atmana w sercu. Zatem ci, co tych sześć razy “Lo” nie przestrzegają mają serca jeszcze generalnie zamknięte, a ich dusze są jakby na klucz w komnacie serca zamknięte. Joga także często podaje sześć właściwości dla doskonalenia Gwiazdy serca (Szattaaram). 

Facebook ma mnóstwo spamerskich aplikacji i ciągle pojawiają się nowe, co są gównem, które tylko się rozsyła jak wirus. Zamiast klikać te gówniane aplikacje, co czasem od kogoś dostajemy, warto najpierw sprawdzić co to za gówienko. I nie klikać tylko spam zgłosić, a badziewia wywalić. 

Do fundacji helsińskiej po pomoc najlepiej pojechać osobiście, bo nie mają dosyć ludzi do obsługi licznej korespondencji od ofiar skorumpowanego sądownictwa. Mnie pomogły osoby, co poszły tam osobiście i normalnie nie wyszły aż się sprawą zajęli. 

Maciej Zembaty nie żyje. Poeta, satyryk i tłumacz, klasyk czarnego humoru, zmarł w szpitalu z powodu zatrzymania akcji serca. Miał 67 lat. Informację o śmierci artysty potwierdzili TVN24 jego była żona Magdalena i przyjaciel Mirosław Chojecki. Pozostaną świetne humoreski o rodzinie Poszepszyńskich i piosenki. I wspomnienia dawnych opowieści o sufich i derwiszach w czasie mistycznych koncertów Maćka Zembatego, jego poezji śpiewanej. 

Ezoteryka to inaczej mistyka, duchowość, hermetyzm, gnoza, kabała, sufizm, okultyzm, magia, tantra, wiedza tajemna, sekretyzm, misterium, ezoteria, mistycyzm, dźńana, rozwój duchowy, także astrologia, numerologia, gematria, chiromancja, wastu, feng shui, tarot itp. Parę słów o praktyce rozwoju duchowego w kabale, gnozie, mistyce wschodniej znajdziesz na stronie himavanti.org. Święte Imiona Boga – podstawy modlitwy słowa. Elohim jako Boska Para Rodzicielska. El Chaj (El Hay) Bóg Żywy, ożywianie i budzenie do życia. Yahvah (Jahwe) i Szekina. A także o szkodliwości palenia, picia, ćpania i jarania w duchowości i rozwoju osobistym. 

Karman to jedno z ważnych pojęć w rozwoju duchowym. Niestety trudno znaleźć choć garść sensownych informacji na temat prawa karmana i tego jak się do karmy dobrać. Wielu “doradców” wygaduje takie bzdety na temat karmy, że aż się można śmiechem udławić. Wygląda na to, że wielu newage’ystów myli karman ze zdejmowaniem jakiegoś uroku od wiejskiej babki ale świecą za to swoją głupotą. 

Śpiewana modlitwa dziękczynna posiada wielką Moc. Bhakti Joga zwykle zaczyna się od nucenia, śpiewania i modlitewnego zawodzenia. Wiele poetyckich utworów bardzo dobrze nadaje się na takie adaptacje i śpiewane modlitwy. Jak nie w całości, to przynajmniej częściowo. 

Jeden z moich wspaniałych, czcigodnych nauczycieli i mistrzów duchowych to Pir Vilayat Inayat Khan. Jak ktoś rozumie angielski może sobie posłuchać wykłady na You Tube. Pamiętam wspaniałe wykłady i intensywne praktyki z Pir Vilayat Inayat Khan jakie prowadził w Alpach, kiedy pierwszy raz tam trafiłem, w Szwajcarii w końcu lat 80-tych XX wieku. 

Dawni duchowi mistrzowieoświeceni, urzeczywistnieni nie są jak duchy zmarłych. Ich nie da się wywołać metodami channelingowymi. Nie przesyłają przekazów channelingowych jak oszukańczo twierdzi spora grupa osób zwodzących naiwnych. Nie słychać głosu ani słów, nie ma od mistrzów: “dzień dobry państwu”. Takie “przekazy” od Morya, Buddy, Śiwa czy Jezusa to marne oszustwa! Oświeceni nie są gadającymi zjawami. Oświeceni w duchu boskim zanurzeni, nie wędrują do astralnego świata z pretami (zmarłymi) i asurami (demonkami), nie są w postaci zjaw. Są przecież jako anioły w niebiosach. Na wschodzie mówi się o nich jako o dewach. I na ziemskich uczniów kierują boską potęgę Światła, która nie jest przekazem myśli ani słów, a bardziej Światłem, które oczyszcza ucznia i rozjaśnia wszelkie sprawy ku którym uczeń się w spokoju ducha zwróci. 

Proponuję dobrą zabawę tym bardziej “chorszym” co tak dzielnie zwalczają duchowość i duchowych mistrzów. Niech się z kotkami zaprzyjaźnią i kociaki tygrysie niech za uszkiem podrapią. Parę razy brałem kotki na domową opiekę, bo znajomi z cyrku wyjeżdżali na dłuższe wakacje. 

Brahman – Parę słów o Duchu Świętym, duchowości, rozwoju duchowym w tradycjach zachodnich i wschodnich. Bóstwa, anioły, światło, rozświetlanie i transformacja wnętrza. Ludzie często chcą aby duchowość była tym czym oni postanowią. Jakoś dziwnie tak, zwykle nie chcą tego czym duchowość jest z uwagi na samego Ducha, tego Ducha Świętego, Rucha Kadosz czy tam Brahmana… 

Uczniami duchowymi (Ćelah) u żadnego mistrza nie stajemy się ani przez zgłoszenia, ani przez wzajemne deklaracje, ani przez oznaki aprobaty ze strony jakiegoś potencjalnego Mistrza, Guru. Jedynie przez uczenie się stajemy się uczniami tego czy owego mistrza. Dlatego z reguły olewam odpisywanie na prośby o przyjęcie do grona uczniów. Uczą się ci, którzy się uczą, po prostu. 

Mały Wiktor został porwany do rodziny zastępczej, bo znajomi sędziny nie mają z czego żyć, a bardzo pragną mieć co pić. Rodzina zastępcza dostaje 2 tysiące miesięcznie plus 1 tysiąc na każde dziecko! Matka samotna nie dostaje NIC! Kurestwo sądowe polega na tym, że rodziny sędziów rodzinnych dobrze sobie żyją z porwanych w majestacie bezprawia dzieci. Takich przykładów są tysiące, ale wiele protestów może przerwać ten zbrodniczy krąg narażania dzieci bez potrzeby na przebywanie w pedofilskich rodzinach zastępczych, dobrze opłacanych przez państwo. Dzieci trzymane dla zysku w 70 % rodzin zastępczych są bite, gnębione psychicznie, molestowane i gwałcone. W Polsce dzieci nie daje się krewnym jak w normalnych krajach, tylko obcym ludziom, którzy robią na nich wielką kasę i zaspokajają swoje chore popędy seksualne! Jeśli chcesz pomóc w konkretnym wypadku, powstrzymać kidnaping na zlecenie sądów i instytucji które mają rodzinom pomagać, a nie je niszczyć pisz do sądu w Szczecinku (Pomorze)! 

Rzekł Bo Yin Ra: “W czasach, gdy zamulone fale nienawiści plugawią wszystkie niwy ludzkości, książka ta ma ci mówić o miłości! Ty, który chcesz przeżyć samego siebie, znaleźć masz tutaj najwyższą, wolność! Tę wolność, której potrzeba ci, jak płucom twoim potrzeba powietrza do oddychania, dać ci może tylko miłość, zaś bez miłości zemrze w tobie zarodek życia, z którego powstać masz do wzrostu, nie znającego w sobie końca.” 

W polskim internecie jakoś tak dziwnie wielu zwalcza, wyzywa i pomawia Zakon Illuminati o wszelkie niegodziwe rzeczy. Ci wszyscy oszczercy i na pozór tylko netowe półgłówki od zwalczania Iluminatów są jednak mocno związani z władzą katolicką, kurią, satanizmem i faszyzmem. To przewrotne i złośliwe typy, które chcą zdyskredytować tych, którzy poświęcają się aby walczyć o więcej wolności i praw dla ludzi! 

Wikipedia jest często źródłem dezinformacji i degrengolady umysłowej. Coraz bardziej podobna jest do serwisów plotkarskich i brukowćów szukających taniej sensacji. Wszystko oczywiście cudzym kosztem, bo wikipedia jak dotąd czuje się bezkarna w swoich rozpasanych aktach szerzenia bredni i rozlicznych personalnych inwektyw oraz oszczerstw charakterystycznych dla trollingu i wyrafinowanego wandalizmu. 

Ludzie przychodzący do duchowych nauczycieli i mistrzów miewają rozmaite odchyły. Nie brakuje osób zaburzonych na różne sposoby, chociaż zaburzenia osobowości i defekty ego nie są chorobami umysłu ani psychiki. Bywa, że liderami duchowymi chcą zostawać albo mianują się osoby, które choć wydają się nieszkodliwe czy wręcz sympatyczne, powinny się leczyć na głowę i tyłek! 

Lato z sektami. Trzeba się dobrze zastanowić czy to sekty są groźne czy też groźni są ci, co przed sektami przestrzegają i robią akcje typu “lato bez sekt”. Trzeba się także zastanowić czyje interesy są zagrożone i kto nagłaśnia jakieś zagrożenie, jakie kierują nim motywy, czy i ile zarabia na tego rodzaju działalności, jaka prawie co roku wybucha z początkiem wakacji. 

Andrzej Jarczewski jest brutalnie represjonowany i więziony za ujawnianie brudnych kulisów katolickiej władzy w śląskim mieście Gliwice. W poradzieckiej psychuszce w Toszku przerabiają psychole zdrowego człowieka na roślinkę, za to, że postawił się kurialnym układom władzy. Sprzeciwił się ekipie biskupa Jana Wieczorka i Zygmunta Frankiewicza. I upublicznił wiele lokalnych przekrętów oraz korupcję magistratu. 

O filmie z medytacją Osho: Ludzie myślą, że grupa wyjców z filmu to medytacje przy muzyce według Osho. A to doskonale znana w jodze i tantrze stara praktyka Saćindah (Sachindah). Robiona w trochę w kiepski sposób, bo normalnie nie ma muzyki, jest odpowiednie rozpoczęcie i zakończenie przez osobę prowadzącą cały proces oczyszczania. A Osho jak to Osho, poczytał trochę o starych praktykach i coś tam poprowadził, ale nie za dobrze. Jego naśladowcy robią to jeszcze gorzej. 

Wielu ludzi używa słowa Guru, ale zupełnie nie wiedzą co to słowo znaczy. Mają swoje opinie o wszystkich Guru, ale nie wiedzą kim są Guru, nie wiedzą jak rozpoznać kto jest Guru. Nie wiedzą nawet co to słowo oznacza. Używają tego słowa w rozmaitych swoich publikacjach, ale nie widzieli słownika Sanskrytu, nie znają tradycji z której pojęcie się wywodzi. Nie wiedzą na temat zwykle NIC. Marne głuptaki. 

O zbrodniach GMO – Genetycznie Modyfikowanej Żywności, z pomocą której pewne siły chcą z ludzi uczynić bezpłodnych mutantów – można wiele powiedzieć. GMO wymaga dużo środków owadobójczych, wcale nie jest tańsze, a zysk z tego mają koncerny ze zbójeckimi patentami typu Monsanto. A my jak możemy zaprotestować przeciw GMO w Polsce? Co powiesz rolnikom uprawiającym GMO w Polsce? 

Sanatkumara – Władca Szambali – temat jakże popularny w wielu środowiskach niby ezoterycznych, a jakże mało znany. Różne już rzeczy zrobiono na Zachodzie z naukami Szambali oraz z postacią Sanatkumara – z wyjątkiem tego co trzeba: poszukania sobie Guru z linii przekazu Kumara Sampradaya i wzięcia się do uczciwej nauki oraz solidnej praktyki rozwoju duchowego. 

Śambhalah. Królestwo Szambala – wiele osób lubi temat, ale generalnie osoby zajmujące się ezoteryką i mistyką bardzo mało wiedzą na temat Szambali. A jak już słyszą, że to trzeba i jogę i sztuki walki i magię razem poćwiczyć przez życie, to się wykładają. O dewach i Sanatkumara też zwykle nie wiele się mówi na Zachodzie, chociaż temat wielu bardzo interesuje i porywa. 

Ramana Maharishi wiele uczył o tym jak oczyścić się aby zza zasłon ego wyłonił się ATMAN – DUSZA-JAŹŃ w całej swej okazałości. Poczytaj nauki o tym jak zacząć praktykować jogę dla urzeczywistnienia Czystej Samoświadomej Jaźni – Boskiej Duszy. Atma-dhyana to medytacja nad Światłem Jaźni, Duszy. 

W necie jak i w grupach rozwoju duchowego często pojawiają się osoby agresywnie zwalczające wszystkich mistrzów duchowych, świętych, autorytety, liderów, wspólnoty duchowe czy praktyki grupowe. Osoby te mają swoje poglądy i opinie, głównie negację i oskarżenia o manipulację czy o zabieranie uczniom duchowym wolności. I coś jeszcze wspólnego w postaci silnych zaburzeń psychicznych też mają. 

O rewoltach Wiosny Ludów 2011: Faszystowskie policje państwowe w całej Europie pokojowych demonstracji nienawidzą. Pałują gorzej niż za czasów tak zwanej komuny. Teraz dopiero w tej oszukanej pseudo demokracji widać jak boli pała policyjnego gestapo. Potrzebny jest zakaz napastowania demonstracji przez faszystowskie pały zamaskowane kominiarkami i hełmami ala Adolf Hitler i Józek Stalin. 

O obrazku “Jezusa”: Wielu myśli, że na tym obrazku namalowany jest Jezus Chrystus. Tymczasem Helena Kowalska, czyli siostra Helcia w 1931 roku, bardzo przeżywając utratę i śmierć swojej miłości z dzieciństwa namalowała portret swojego byłego chłopaka w którym się bardzo kochała, a który jej nie chciał, odrzucił ją brutalnie. I to było powodem pójścia Helci do klasztoru. Przypadek typowy, jakich wiele w historii życia zakonnic. Ludzie modląc się do tej podobizny modlą się do rozwiązłego drania, pijaka, który do tego popełnił na koniec samobójstwo, co Helcię załamało psychicznie. Helcia wszystko to ciężko przeżywała i z Jezusem poplątała. Taki “mistycyzm” jest bardziej chorobą niż mistyką, chorobliwą projekcją samobójcy i alkoholika w Jezusa. Duch zmarłego chłopaka nachodził Helcię Kowalską. Nic to nie ma z Jezusem wspólnego. A katolicyzm przez takie pseudo mistycyzmy jest tylko coraz bardziej rozwiązły, pijany i popaprany. Z tego powodu zakazywano publikowania Dzienniczków siostry Helci Kowalskiej. Szeroko komentował to wszystko nawet ks. ojciec Czesław Klimuszko w swoich wykładach. Poza tym, co widać, postać do Żyda Jezusa nijak podobna nie jest. Amen. 

Przez kilkadziesiąt lat w Hiszpanii katoliccy lekarze, położne, księża, zakonnice i urzędnicy państwowi zarządzali systematycznym, faszystowskim rabunkiem niemowląt i dzieci. Wszystko jako kościelny biznes nieomal sakralny, motywowany ideologicznie i z poparciem tak zwanej psychiatrii. Odbierali je matkom biologicznym i oddawali do adopcji. Odbierali dzieci matkom biednym i słabo religijnym. Teraz zaraza dotarła do Polski. 

Petycja w sprawie zwolnienia Ireny Barcz terapeutki ofiar księdzy pedofili. Można wydrukować i wysłać do zboczonej prokuratury i sądu okręgowego w Bydgoszczy! Jak ktoś jest uduchowiony, empatyczny, wrażliwy na losy osób prześladowanych i na losy dzieci molestowanych przez pedofilskich księży i zakonnice to zaprotestuje. 

Nowa odsłona portalu o duchowości, ezoteryce, mistyce, rozwoju duchowym, uzdrawianiu i co tam jeszcze będzie, to nie wiadomo. Można się zapoznawać, bo stara wersja portalu, dzięki uprzejmości webmasterów z Indyjskiej Doliny Krzemowej bezpowrotnie już zniknęła. Teraz team z Mumbai udoskonala nowy portal. Jeszcze nie wszystko funkcjonuje, ale niebawem będzie. Patrz: himavanti.org

Patologie szerzą się w Polsce. Także patologie w wymiarze sprawiedliwości, policji i prokuraturze. Chory jest system rodzin zastępczych, który biednym kradnie dzieci, a duże pieniądze płaci rodzicom zastępczym. Pedofilskie pary dorobkiewiczów chętnie się stają w Polsce rodzinami zastępczymi za 2 tysiące plus po tysiącu na każde dziecko! 

Paranoidalny Ziobryzm! Polak jest najbardziej inwigilowanym obywatelem Unii Europejskiej – uważa Naczelna Rada Adwokacka. Dlatego postuluje pilną zmianę prawa dotyczącego przechowywania danych telekomunikacyjnych, m.in. bilingów. W zeszłym roku służby pytały o nie 1,3 mln razy. To najwięcej w Unii Europejskiej. Szkoda tylko, że się nie inwigiluje burdeli pedofilskich np. w Bydgoszczy i okolicach. 

Czy wiesz, że w czasie II wojny światowej 112 tysięcy amerykanów i amerykanek japońskiego pochodzenia USA zostało osadzonych w obozach koncentracyjnych czyli jak to się ładnie mówi w miejscach internowania. Na rodzinę była klatka 25 na 25 stóp czyli 8 na 8 metrów. Trudno być tam obcokrajowcem. Ile wymarło wskutek chorób i złego traktowania nie wiadomo. Amerykanie zawsze walczyli o wolność dla białej rasy czyli o prawo do dominacji nad Indianami, Murzynami, Mulatami, Żółtkami, Romami… wszystkich się ras chyba wymienić nie da. 

Czy wiecie jak się tworzy leki psychiatryczne, które zamiast leczyć powodują choroby i zaburzenia których wcześniej nie było? Prawda o psychotropach w skrócie, ale jasno i dobitnie powiedziana. Ustami byłego pracownika koncernu farmaceutycznego. Warto czytać takie artykuły! 

Ludzie są wolni, nie muszą niewolniczo przez pół roku lub więcej pracować na jakiś sztuczny twór nazywany państwem. Jak ktoś chce być państwem i dobrze sobie żyć, to niech sobie na swoje życie zapracuje. Tymczasem klasa polityczna dobrze sobie żyje z haraczu pobieranego nielegalnie, a zwanego podatkiem. Narusza to podstawowe prawa człowieka do wolności i swobody. Jest to zwykły rabunek. 

Ciekawe zjawisko numerologiczne w praktyce. Osoby o imionach oraz nazwiskach nawet lekko upadkowych w ich cyklu życiowym najczęściej agresywnie zwalczają wszystko to, co służy rozwojowi duchowemu czy terapii ofiar. Robią to argumentami emocjonalnymi bardziej niż racjonalnymi. Ciekawe zjawisko w praktyce. Ci wysokoupadkowi zwykle toczą walkę bardziej racjonalną. Głupich “Basiek N.” i “JaKasiek J.” oraz “KUL-awych Jadziek G.” nie brakuje, ale te głupie Baśki N. sterowane przez “JaKaśki” i “KULawe Jadźki” nie umieją czytać, bo jak pisze, że “o imionach oraz nazwiskach upadkowych”, to znaczy, że i imię i nazwisko musi być upadkowe, a nie tylko jedno z nich. Ale głupie Baśki tak mają, że nie rozumieją co czytają i bzdury idiotyczne po necie wypisują. Imiona upadkowe w połączeniu z nazwiskami wzrostowymi lub odwrotnie daję inne ciekawe rezultaty, ale głupie Baśki N. są widać nieukami, niezdolnymi do tego żeby sobie poczytać i się dokształcić. Tak to jest z głupimi Baśkami netowymi. Kłania się zwyczajny brak zdolności czytania ze zrozumieniem i logicznej analizy, albo programowe nieczytanie a zatem stan “JaKasizmu” po niejakiej lady “JaKasia”, co to wygląda na beton umysłowy, o który nie tylko groch się rozbija, ale nawet rgppanz. 

Oglądanie takiego gniota jak “obraz aury” niejakiej Anodea Judith (Nous = 666) może spowodować zaczernienie aury i ćakramów, niewątpliwie. Wiele ludzi szkody na duszy ponosi przez takie satanistyczne gnioty szkodzące duchowości. I to jest obraz autorów nurtu New Age, gdzie niestety często zamiast na coś pomocnego w rozwoju duchowym, trafia się na gniota satanicznego czy lucyferiańskiego. Te ciemne, brudne kolory pokazują demona ciemności udającego światłość. Tak właśnie wyglądają demoniczne, mroczne bestie z ich zaciemnieniami. Aby zrobić aurę czystej, świętej osoby, nie można używać nawet koloru czarnego w photoshopie, heh. A to co widać, to dobrze opisywana aura piśaćów – najbardziej mrocznych demonów udających aniołki i bóstwa z niebios. Demony tego rodzaju, o takiej właśnie ciemnej, mrocznej aurze to piśaća. 

Aura Demonów Piśaćów i Asurów (Zaczerniona, Ciemna, Mroczna)

Dowcip o kaczyzmie: Jarosław Kaczyński i jego mama Maria oraz kot Alik pojechali na wycieczkę samochodową na wieś. Jadąc zauważyli chłopa zamiatającego końskie kupy w jedno miejsce. Kaczyński poprosił o zatrzymanie samochodu i pyta chłopa: “Dobry człowieku, po co ci końskie kupy?” Chłop odpowiada: “Wrzucę je do truskawek”. Kaczyński do mamusi: “Widzisz Mario, nie musisz zawsze dodawać śmietany!”. 

Mahavatar Babaji to postać w sumie mało znana na Zachodzie, ale warta zapoznania, tym bardziej, że coraz więcej osób próbuje praktykować techniki rozwoju duchowego, budzenia kundalini czy oczyszczania ćakramów. Nie zawsze we właściwy, jak to na Zachodzie sposób. Ostatnio nawet Śri Babadżi stał się obiektem marnych westchnień osób uprawiających marny channeling. Jeden marny osioł jest nawet z Mauritiusa… 

Parę świrów mnie nie znosi na FB. To prawdziwe świry i to do tego poplecznicy pedofilii. Oni wiedzą, że od wielu lat prowadzę terapie dla ofiar molestowanych w dzieciństwie przez pedofilów, a także przez pedofilki. Ach, jak bardzo by chcieli zboczeńcy skompromitować to co robię. A kieruje nimi pewna burdelmamcia Kulawa Jadźka, także obecna FB. Czasem się zastanawiam co z takimi zrobić. Może dopaść i wykastrować? 

Kto utożsamia się z kolorem szarym jest osoba pasywną, zestresowaną, nadmiernie obciążona i nie zrealizowaną. W ezoteryce kolor szary jest kolorem Lucyfera – Władcy Piekieł i czarnej loży. Szczególną postacią koloru szarego jest tak zwana szara zieleń czy zieleń ujemna znana z radiestezji jako wyjątkowo szkodliwa szarość. Szaractwo lubi się skrywać, pokazuje nieśmiałość i bierność. 

Nowa grupa na tematy Hatha Jogi. Ciekawe czy się przebije, czy będzie jak inne grupki miała kilka czasami odzywających się członków. Grupy pokazują jaka jest rzeczywiście zdolność ludzi do współpracy i współdziałania. Ludzie nie są aniołami, bo anioły dobrze pracują w grupach i zespołach zadaniowych. 

Wszystkim pokrzywdzonym przez coraz bardziej przestępczy, przypominający mafię Cosa Nostra wymiar sprawiedliwości III RP, czarnej jak smoła inkwizycyjnego kotła do palenia czarownic polecam stronkę OFIAR SĄDOWNICTWA! Takich organizacji powstało już w Polsce ponad tysiąc, chyba przy każdym sądzie po trzy średnio. 

Kolor niebieski w aurze oznacza uduchowienie. Brak odcieni niebieskich w aurze, to zasadniczo nie tylko brak uduchowienia, ale i niezdolność do rozwoju duchowego. Medytujący, ludzie Drogi zawsze powinni mieć coś niebieskiego do oglądania lub noszenia, jasno niebieskiego, błękitnego lub szafirowego, także indygo. Delikatne niebieskawe, czyste odcienie niebieskiego w aurze pokazują uduchowione natury. 

Myślę sobie, że taką dyrektywę o zakazie sprzedaży ziół mogli wymyślić tylko kompletnie wynaturzeni zboczeńcy umysłowi. Asura znaczy Nienaturalny, Przeciwny Naturze – to nazwa określają DEMONY, ZŁE DUCHY i OPĘTAŃCÓW w Indii. Trzeba przyznać, że mają silne lobby w parlamencie europejskim te zboczone umysłowo asury i asurzyce. A głupotą grzeszą, owszem. 

Zajrzyj na blog Ireny Barcz o prześladowaniach dokonywanych przez pedofilską mafię w Bydgoszczy. Ofiarami pedofilskiej przestępczości zorganizowanej jak widać mogą być nawet magistrzy resocjalizacji, co zawodowo powinni zajmować się leczeniem pedofilów w kryminałach. Tymczasem w Polsce to pedofile rządzą prokuraturą, sądem i policją, zresztą nie tylko w Bydgoszczy.

Astrolodzy w Polsce mogliby wiele się nauczyć ze studiowania kosmogramu urodzenia mistrza Sathya Sai Baba. Ale muszą się nauczyć sporo o działaniu kosmicznym gwiazd stałych takich jak Antares i Plejady. I porzucić swoje bezsensowne dywagacje o rzekomym wpływie PlutonaNeptuna czy Lilith. Astrologia bada interakcje kosmicznych Świateł. Zatem czytamy horoskop. Dobrze udokumentowanych cudów dokonanych przez Sathya Sai są tysiące. A z papieżem jeden cud i to do tego naciągany. Trudno naśladować Mistrza cudów. Smutna wiadomość dla wszystkich wielbicieli Sathya Sai Baba. Ten wielki nauczyciel duchowy, filantrop i źródło inspiracji zmarł już w Puttaparthi. Żył kilka miesięcy dłużej niż sam sobie przepowiedział (w 1950 roku). 

Buzz to bardzo ciekawe, ale nie doceniane narzędzie Googla. Może warto pisać jednak bloga w dodatku do swego emaila jak ktoś ma konto na Gmail’u? Buzz to takie coś jak Twitter czy Pinger. Niektórzy wiem, że piszą na tych blogownikach. Buzz dobrze się w Google indeksuje, bo do Google należy. A i Youtube też indeksuje razem. 

Rozwój duchowy to temat o którym większość ludzi nic nie wie. Nieliczni tylko znają sprawy ducha i duszy. Najstarsze szkoły rozwoju duchowego giną w mrokach dziejów, a także w najwyższych górach świata. Ludzie mierzą stopnie rozwoju duchowego wahadełkami, nie bacząc na to, że tym narzędziem nie da się zajrzeć w subtelne zakamarki duchowej istoty żywych stworzeń. Hermetyzm nie pozwala. 

Nie kupuj jajek z cyfrą 3. Nie popieraj skandalicznie ciasnych klatek z rozbójniczą hodowlą niosek ubitych jedna obok drugiej bez wybiegu. Kury w bateriach mają gorzej niż więźniowie z Oświęcimia za katolika Adolfa Hitlera. Teraz fermy drobiu prowadzą także wielcy katoliccy biznesmeni w Polsce. 

Zbrodnie ateistów chińskich na narodzie i buddyjskiej religii Tybetu. Tacy są już ateiści, jak przestają być mniejszością, a stają się władzą publiczną. Ateizm to ideologia mordercza, co najlepiej pokazał ateistyczny reżim Pol Pota w Kambodży. Mordowanie buddyzmu, mordowanie taoizmu. Mordowanie Falun Gong, wypuszczanie fałszywych wersji Daiqi (Tai Chi) i Qigong (Chi Kung) z Akademii Nauk w Pekinie. Pogromy w Tybecie. 

O księdzu Natanku: Oto Rzymski Szatan krzyżujący Chrystusa na dwóch skrzyżowanych patykach. Całe kazanie o okultyzmie to niezły kabaret watykański. Jak ktoś chce się rozweselić może obejrzeć kazanie – tylko 21 minut. Budda proponował uwolnienie od cierpienia. Katolicyzm proponuje zanurzenie się w cierpieniu jak w szambie. A przy okazji, to ponoć diabły w w piekle ubierają się na czarno.

Zakon Jezuitów wysunął się na niechlubne pierwsze miejsce wśród katolickich zakonów w ilości molestowanych i zgwałconych brutalnie dzieci oraz w wysokości odszkodowań jakie musi wypłacić za molestowania i gwałty w Kanadzie oraz w USA. Powinien zmienić nazwę na Pedofilski Zakon Jezuitów. Prawdziwe Towarzystwo Jezusowe, gdzie Jezus dzieciom przychodzić pozwolił, Amen. 

Wiele osób sympatyzuje z mistrzem Sathya Sai. Niestety Sathya Sai Baba ostatnio poważnie zachorował. Można dołączyć swoje wsparcie dla uzdrowienia tego wspaniałego mistrza duchowego. Stronka angielska podaje aktualne wiadomości o stanie zdrowia mistrza Sathya Sai Baba-Ji. 

Od Katynia i Smoleńska można już sraczki dostać. Jak bardzo polskie stacje telewizyjne są w rękach ultraprawicowej swołoczy widać po ilości Smoleńska i Katynia przez ostatnie dni w TV. A katolik Adolf Hitler wymordował około 6 milionów ludzi w Polsce. I jak to się ma do tych parunastu tysięcy z Katynia i okolic? Jak słoń do mrówki? Po przekrętach poznać głupotę katoprawicowcy w Polsce. 

Współżycie seksualne w małżeństwie to forma Modlitwy!” ogłosił kościelny spec od seksu o. Ksawery Knotz. Wiele katolickich małżeństw już postanowiło modlić się tą formą rano i wieczorem, przed i po posiłkach, przed i po pracy, przed i po podróży – tak jak Katechizm nakazuje. Ciekawe czy wytrwają w swym postanowieniu tylu stałych, regularnych modlitw małżeńskich? 

Jakieś 30-40 procent wyroków to lipa, zbrodnie sądowe dokonywane na niewinnych ludziach wskutek pomówień, zbiegów okoliczności czy zwyczajnemu brakowi alibi. Np. idziesz ulicą w czasie, gdy w pobliżu ktoś morduje człowieka. Nagrywasz się na kamerę, a nie daj Boże rozglądasz, bo się wieczorem boisz chodzisz. I masz dożywocie lub karę śmierci, chyba, że sprawca się przyzna albo zostawi ślady genetyczne.  

Ciągle dziwią mnie ludzie, co podają się za empatycznych a oprócz chuci własnego tyłka i narządów erotycznych oraz brzucha nic jakoś nie potrafią ani wyczuć ani poczuć. Szczególnie dziwi, jeśli ktoś podaje się za osobę empatyczną a nie potrafi się poczuć w cudzym położeniu, ani nie potrafi poczuć zła ani szkodników. I tacy się jeszcze uważają za uduchowionych albo bliskich oświecenia. To chyba epidemia psychopatii. 

O zdjęciu satelitarnym ośrodka antysektowego w Chorzowie: Nowa siedziba Śląskiego Ośrodka Inkwizycji i Terroru Katolickiego w Chorzowie przy ulicy Janiny Omańkowskiej 1. Szefem tego mafijnego ośrodka jest znany z wielu publikacji szkodnik i zbrodniarz Dariusz Pietrek ksywa “Piedar”. Widok z wojskowego celownika satelitarnego do odpalania rakiet konwencjonalnych i atomowych dla likwidacji celów związanych z terroryzmem – Antiterrorism-Sat-2. 

Oby jak najszybciej krzyże ze szkół i urzędów państwowych wyleciały na śmietnik, czyli tam gdzie ich miejsce! Oby religia katolicka została precz usunięta z ziemi Polskiej, bo to nie jest religia, a Inkwizycja, czyli FASZYZM. Tak, faszyzm takich katolików jak Franco, Mussolini, Pinochet, Hitler. I my Polacy tego faszyzmu, tej inkwizycji nie chcemy! I Już. 

Nie jesteśmy twórcami państwa polskiego. Urodziliśmy się w Polsce, ale nie koniecznie z własnej woli. Czy zatem z racji urodzenia w Polsce mamy jakieś obowiązki wobec tworu politycznego jakim jest państwo? Czy musimy zgadzać się na pomysły garstki świrów co uwili sobie gniazdka w Sejmie i Senacie? Czy są nam te i podobne instytucje do czegokolwiek potrzebne? Czy można żyć bez państwa? 

Dzień Kobiet – coroczne święto obchodzone 8 marca, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet, ustanowione zostało w 1910 roku. Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjąć można obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Było to święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. 

Sto tysięcy ludzi rocznie jest poszkodowanych przez sądy, prokuratury i policję. Najczęściej są to ludzie z tak zwanych mniejszości. Mniejszości wyznaniowych, światopoglądowych, osoby inaczej myślące, inaczej czujące niż aparat bezpieczeństwa państwa zindoktrynowany katolicyzmem parafialnym. Rodzice pozbawiani są dzieci np. za to, że nie zmuszają dziecka do komunii katolickiej. Obłęd! 

Mahaśivaratri (Mahashivaratri) – wielkie święto celebrowane w Indii i Tybecie. Na Wschodzie ludzie inaczej obchodzą święta. Jest to dzień postu, gdzie pije się tylko wodę i zupełnie nic nie je. Cała doba bez jedzenia. I trochę modłów od zachodu słońca do rana, bez spania. Post jest zdrowy. Ciekawe ile osób w Polsce obchodziłoby święta, gdyby istotą świętowania było zaprzestanie jedzenia na ten czas. 

Dziś 28 luty 2011 pogrzeb Premananda Awatara. Zwłoki Swami Premananda Maharaj zostały przewiezione do Aśramu w Fatima Nagar już w środę, 23 lutego 2011 roku. Tysiące ludzi przybyło złożyć swój ostatni hołd, pomimo zablokowania dojazdu do Aśramu przez ateistycznych, maoistowskich policjantów z Trichy. Wykonywane rytuały pogrzebowe są odpowiednie dla wielkich Awatarów! Ateistyczne świnie maoistowskie nie chcą szanować świętości! 

Wielu ludzi i rzekomych liderów duchowych głosi “Tylko MIŁOŚĆ“, tak jakby nie istniały inne ważne ideały duchowe. Nie wielu się zastanawia co jest potrzebne dla istnienia MIŁOŚCI. Nie wielu zastanawia się co chcą skompensować ci wszyscy piewcy MIŁOŚCI, jaki cień spowija osoby ślepo podążające za ideałem MIŁOŚCI. Tymczasem otchłań braków u piewców “Jedynie Miłości” jest przerażająca. 

O zdjęciu księży pedofilów z USA: W USA księży pedofilów można sobie oglądać publicznie, a prokuratura sama pozwala na publikację twarzy zboczeńców seksualnych w sutannach. W Polsce księża pedofile są pod ochroną! Warto obejrzeć twarze dewiantów, aby wiedzieć przed kim mieć się na baczności! 

O filmie ze staniem na głowie: Całkiem dobrze zrobione klasyczne stanie na głowie (Śirszasana z przejściem do skorpiona i paroma dodatkami pokazującymi jak ćwiczyć. Niezły instruktaż dla początkujących, co próbują się nauczyć tej asany. Śirsza Asana nie jest łatwa, ale z czasem warto się nauczyć. 

Niektórzy myślą, że antyklerykalizm to to samo co ateizm. Nie jest to prawdą, a większość wierzących w Boga ludzi religijnych oraz poszukiwaczy duchowych jest wierzącymi antyklerykałami. Po prostu nie chcemy rządów inkwizycji i pseudoreligijnego terroru pospolitych sekt politycznych takich jak Opus Dei czy PiS. Antyklerykałowie mogą być różnych wyznań i światopoglądów dla świeckiego kraju! 

Swami Premananda zorganizował wielki sierociniec. Ratował dzieci wywalone z chrześcijańskich i maoistycznych domów na ulice, aby żebrały lub uprawiały prostytucję. Sierociniec też ratował dzieci sprzedawane do burdeli z dziecięcą i pedofilską prostytucją przez swych niewierzących lub chrześcijańskich rodziców żądnych zysku z dziecka. Takie złe osoby nienawidziły Sierocińca i Ashramu Premananda! 

Bezpośrednimi wykonawczyniami bandyckiego ataku na Swami Premananda Maharadż i Ashram w Fatima Nagar były ateistyczne aktywistki kobiecego skrzydła CPI(M) czyli Komunistycznej Partii Indii (Maoistowskiej). Partia ta po dziś dzień szczyci się dokonaniem skutecznego zbrodniczego pomówienia Swami Premananda, a nawet tym, że w skazaniu pomagali katoliccy sędziowie. 

Najprawdopodobniej w obawie przed zamieszkami Ashram Swami Premananda w Mela Patchakudi koło Fatima Nagar w Pudukkottai, 20 km od Tiruchy w Tamil Nadu został odcięty od świata. Mieszkańcy Aśramu nie mogą kontaktować się ze światem zewnętrznym i w samotności przygotowują prywatny pogrzeb dla swego Mistrza. Zablokowane są drogo dojazdowe do Asramu. Reżim maistowski w Tamil Nadu, psia mać!? 

Wszystkich wielbicieli i sympatyków Swami Premananda z Tamil Nadu informujemy, że Swami zmarł 21 lutego 2011 w Indii. Wielu jeździło do Swami Premananda do Indii na wycieczki, wielu pomagało utrzymać sierociniec aśramowy. Sympatyków Swami-Dżi wielbiciele z Indii proszą o skupioną praktykę i pośmiertne pudże z okazji tego Mahasamadhi! 

W wydaniu tygodnika “Fakty i Mity” z 18 luty 2011 na stronie 7 jest sporo ciekawych danych o chorobie zawodowej kleru katolickiego. Ta choroba zawodowa to oczywiście pedofilia, takie plugawe zboczenie, polegające na molestowaniu i seksualnym wykorzystywaniu dzieci. Artykuł to zbiór informacji o tym jak molestowani są studenci Seminariów Duchownych w Polsce Jana Pawła II. Za kastrowanie zboczków wziąłem się już w II-ej klasie szkoły podstawowej. Teraz tylko z konieczności kontynuuje tematykę. Amen 

Polsat odważył się w programie Interwencja powiedzieć dziś kilka słów o rozliczeniu ofiar molestowanych lub gwałconych w dzieciństwie bo jedna pani wywiesiła emerytowanemu prokuratorowi wielki BANER z informacją o tym, gdzie mieszkał i jak molestował ją kiedy była małą dziewczynką. Może wreszcie pedofilskiej mafii molestatorów sądowych dobiorą się do nadządów! 

Co dzień słucham ludzi, którzy przychodzą do mnie ze swoimi makabrycznymi życiowymi tragediami i pomagam znaleźć jakieś rozwiązania, drogi wyjścia z życiowych kryzysów i poplątań. Ogrom karmana w postaci złego losu do przetworzenia. Nawet cuda trwają w zapętleniu powoli. Czy jest coś co mogłoby mnie jeszcze zdumieć lub zadziwić? Ale to satysfakcja pomóc rozwikłać zły los. 

Lublin histerycznie czci śmierć tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa PRL o ksywie “Filozof”. Tak, to IPN ujawnił, że ksiądz Józef Życiński ps. “Filozof” był tajnym agentem SB w latach 1977-1990 zarejestrowanym w IV wydziale SB w Częstochowie. Czyżby Lublin w swych hołdach tęsknił za dawnymi czasy z lat PRL? Kiedy Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej? A może Lublin czci SB? 

Ludzie fascynują się Dzogczen, a zwykle nie wiedzą, że to jest zwyczajna indyjska Ati Joga. Nauczana już w bardzo dawnych czasach przez Mistrza Vajrasattva lepiej znanego w Indii i Himalajach jako Himavant. Wszystko to, co niby jest buddyjskie w Tybecie pochodzi z Indii, a na tybetański było tłumaczone z SANSKRYTU! 

Imć Walenty, patron święta Walentynek był jak głosi historia IMPOTENTEM. W dobie dziwności i wolności dla różnych orientacji, jest to bardzo dobry patron miłości platonicznych, jak mniemam. No i dobrze się upić, bo jak Walenty coś ześle w darze, to miłość się chyba szybko skończy, z wyjątkiem platonicznej. 

O idiotycznych przepisach sądowych: Sądowa debilia nie zna granic. Wprowadza się debilne przez p/osłów pisane ustawy typu GIODO o ochronie danych osobowych. A osoba poszkodowana przez SYSTEM polityczny, katolicko-faszystowki ma znać imiona rodziców osoby przeciwko której wnosi oskarżenie. Pewnie po to, żeby sąd mógł powódkę ścigać za nielegalne posiadanie cudzych danych osobowych. 

Idą czasy, gdzie zbyt wielu ludzi zostaje zamroczonych przez ciemną stronę Mocy, a zbyt mało ludzi trzyma się Ścieżki Światłości. Ciemność zamracza nawet jasne i oddane umysły. Zasłona ciemności powoduje upadki, odejścia, zdrady i szkodliwą działalność zwalczania sztuk rozwoju duchowego. 

Terapia ofiar pedofilów, przemocy domowej, gwałtu i księży pedofilów to nie jest zbyt wdzięczne zajęcie, chociaż ofiar dewiantów jest wiele. Gwałciciel czy pedofil za jego ujawnienie i pomoc daną jego ofierze potrafi się odgrażać, a jak dorwie się do netu, potrafi upierdliwie oczerniać i androny ze zboczonego mózgu produkować. “Tfurczość” zboków można spotkać w necie, nawet na pl.wikipedia. Zboczki to plugawe lobby! 

Zawsze powtarzałem, że faszyzm to zasadniczo polityczny ustrój katolicki, ale niektórzy mi nie wierzyli. Inni znawcy tematu piszą tak samo! Nawet Mussolini się przyznał, że faszyzm jest ustrojem katolickim. Zatem polityka katolicka jest także faszystowska, zawsze i wszędzie. 

Jak można cieszyć się beatyfikacją Karola Wojtyły z Wadowic w świetle tysięcy ujawnianych skandali pedofilskich, które Karolek pomagał ukrywać, tuszować. Jak można uważać za świętego kogoś, kto autorytarnie nakazywał ochraniać i ukrywać zboczeńców seksualnych? To brak moralności i człowieczeństwa u okrutnych ludzi wynoszących Wojtyłę na ołtarze. 

Mądrzy ludzie domagają się ujawnienia wszystkich wojskowych danych na temat UFO. To warto poprzeć. Bo coś lata i lata, wiadomo, że nie samoloty ani balony. Coś porywa ludzi. Coś miga światłami i dziwnie szumi na niebie. Czasem jakieś ludziki wysiadają z pojazdów, pobierają próbki ziemi i roślin. Trzeba w końcu ujawnić kto to sobie tak lata i bada tak ludzkość jak i planetę. 

Myślę sobie jak wiele jest profilów pod ksywą albo jakąś działalnością fejkowską na FaceBooku. Czemu ludzie w Polsce jak są wyznania innego niż katolicyzm muszą w obawie o utratę pracy czy wyrzucenie ze szkoły/uczelni pisać pod pseudonimami i ksywami, robić za fejków. Ale może się to zmieni, może lepiej coś stracić, żeby się móc upomnieć o swoje prawa polityczne w tym Ciemnogrodzie? 

Represjonowanie przez faszystowsko-pedofilską w sumie mafię jest opisane na jednej starej stronce w internecie. Może się przydać każdemu do zapoznania z podstawowymi faktami na temat represjonowania przez zwyrodniałych działaczy antysektowych, bez wyjątku nazioli wzorujących się na swoim Adolfku Hitlerze, kumplu Piusa XII. 

Myślę o tym jak ludzie co rzekomo medytują i deklarują, że rozwijają się duchowo, w istocie popełniają duchowe samobójstwo przez rozmaite błędne, a wysoce szkodliwe postawy i zachowania. Ścieżka duchowa nie jest kapryśna jak stara dewotka. Bóg nie ma schizofrenii. Zasady Drogi są wieczne i ciągle takie same, a ludziom pozostaje stosowanie się do reguł Wielkiej Drogi Niebios! 

Pedofilia to prawdziwa plaga w kościele katolickim, wśród księży, katechetów i zakonnic. Ale tak było już w średniowieczu. Teraz przy klasztorach katolickich odkrywane są studnie z tysiącami zamordowanych bestialsko dzieci. I nie są to tylko dzieci urodzone przez zakonnice. Bo w męskich klasztorach by nie występowały. Szkoda, że Polska mentalność nie raczy wspierać NAS ofiary molestowania oraz terroryzowania przez księży. 

Ewa Juraszek napisała mi tak: “Weszłam na Pana profil + stronę i jestem ogromnie przerażona ogromem nienawiści nie rozumiem w takim razie po co ta filozofia wschodu która powinna już dawno odkryć Panu istotę pojednania, wybaczania,jedni i wiele innych które wtedy się odczuwa. Proszę mnie nie atakować odpowiedzią tylko się zastanowić. Jest pan potrzebny innym ma Pan ogrom sił ale bez tego pierdolonego kopa nienawiści!!!” – Tak pisują do mnie popaprane pedofilskie świnki katolickie, które powinno się kastrować za te wpisy! Mam odpowiedzią “nie atakować” pedofilskiej świnki katolickiej trollującej w internecie. 

O fladze z napisem Himawanti: A to ładna flaga z godłem, wyspecjalizowana dla pobłogosławienia Polski tym, czym Himawanti zajmuje się także w Nepalu, Indii, Bhutanie, Sikkimie i tamtejszej okolicy. Zlikwidowanie przemocy domowej, równouprawnienie kobiet, zakaz pracy dzieci, likwidacja pedofilskich burdeli chrześcijańskich w Indii, likwidacja niewolnictwa, powstrzymanie wyzysku, poprawa warunków życia i bytu ludzi pracy, ochrona środowiska naturalnego, ochrona parków, ochrona krajobrazu naturalnego, likwidacja pedofilii księży i innych duchownych etc. 

Mnie katolicka policja polityczna III RP włóczyła trochę po aresztach, to po takich doznaniach, jakieś tam negatywne miejsca czy energie mnie nie dołują ani nie ruszają. Jestem tak jakby zaszczepiony przeciwko energetycznym wibracjom kato-pedofilskiego i satanistycznego zła. Czuję je, ale mnie nie wytrąca z równowagi. 

Prawdziwy diabeł mieszka w Toruniu i udaje grzybka. Wcielił się w ludzką postać i hulaj dusza, piekła nie ma! No chyba, że trzeba będzie tam wrócić. 

Ludzie w Polsce wybierają się w Drogę do Oświecenia jak Krzysztof Kolumb do Indii. Kierunek w zasadzie mają dobry, tak jak Kolumb. Jednak do Oświecenia nie docierają, tak jak Kolumb do Indii nie dotarł. Co gorsza, tam, gdzie ci wszyscy podróżnicy duchowi docierają jest może i fajnie, ciekawie, ale do Oświecenia jeszcze trudniej podróżować. Jak Kolumbowi z Ameryki do Indii. 

Zamknąć te polityczną i awanturniczą prawicę katolicką w jakimś rezerwacie. Kołyma byłaby chyba najlepsza dla różnych kaczyńskich czy macierewiczów. Byliby daleko, a Sejm mógłby pracować normalnie. My ludzie nie chcemy Smoleńska w prasie, radio i TV! 

Jak podają media, pewien świrek ze Szklarskiej Poręby znowu zaatakował PejęDodę i Nergala. Atakuje regularnie kolejnych artystów z polskiej sceny. Ma już niezdrowego bzika. Próbuje odwoływać artystom kolejne koncerty, zakazywać ludziom uprawiania muzyki. Jeśli nie wiesz kim jest Ryszard Nowak, poczytaj o jego mafii OKOpS. 

A wiecie jak powstają sekty innowierców niekatolickich? W ten sposób, że jakaś kilkuset osobowa grupa składa w MSWiA w departamencie wyznań wniosek o rejestrację związku wyznaniowego. Potem czeka kilka miesięcy, a co kilka tygodni każą o ruchu i jego doktrynie oraz obrzędach dosyłać nowe wypracowania, wzywają i zadają setki pytań jak kryminalni na wielogodzinnym przesłuchaniu. A w końcu pojawia się twój ruch na stronach antysektowych jako nowa groźna sekta heretycka z kryminalną przeszłością. Poza tym dane, jak nazwa i doktryna się fragmentami zgadzają. Na koniec dostajesz odmowę zarejestrowania ruchu religijnego, gdyż… wedle ekspertów jest sektą! Wiem to, bo mam przećwiczone już w ramach autopsji! 

Ludzi trzeba bardziej uświadamiać na czym polega mechanizm ukrywania księży pedofilów w diecezjach i w kościele! Ludzie ciągle o tym jeszcze za mało wiedzą, chociaż na świecie wiele się o tym mówi i pisze. Trzeba krzyczeć głośno o skandalach pedofilskich w Kościele katolickim i dzieci od małego uświadamiać. A nie tam Beniaminkiem blokować w szkołach wszystko co się tyczy pedofilii księży! 

Każdy, kto nie pomaga nam, ofiarom księży pedofilów, tylko nas wyzywa i nas poniża, a jest katolikiem, na pewno jest uwikłany w kościelną pedofilię. To oczywiste, że pedofil broni pedofila. Normalni ludzie, nawet normalni umysłowo katolicy pedofilią się brzydzą, a księży pedofilów wywożą na taczce z gównem na śmietnik ze swej parafii! 

Warto poczytać o tym jak to wyznawcy Voodoo włączyli Maryję, Matkę Jezusa do swego panteonu bóstw. Maryja – Czarna Madonna jest w kulcie Voodoo boginią zła wszelkiego, czarnym charakterem, od nierządu i takich tam drobnych grzeszków. Ciekawe jak oni to wykryli. 

Jakiś pedofil znowu dzisiaj atakował mnie, żebym milczał w sprawie księży pedofilów i ich zboczonych gwałtów na dzieciach. Nie mają umiaru internetowi zboczeńcy seksualni, nie mają wstydu! Namawiać ofiary do milczenia. Kastrować te hołotę pedofilską, zakrystialną, parafialną! Oto nowa strona do poczytania! http://www.geocities.ws/himawa​nti/ 

Zastanawiam się czy katolicyzm jest religią, bo to w zasadzie ideologia polityczna służąca tworzeniu reżimu watykańskiego zwanego fachowo Cezaropapizmem – Cesarzem, Imperatorem jest Papież w tym reżymie. Oby jak najwięcej ludzi przystąpiło do akcji ostatecznego wywalenia katolicyzmu ze wszystkich szkół publicznych i prywatnych! 

Jak można polegać na informacjach Dominikańskich Ośrodków Informacji o Nowych Ruchach Religijnych wiedząc, że dominikanie byli i są najbardziej zbrodniczą, ludobójczą i morderczą MAFIĄ (SEKTĄ) dokonującą rzeźniczych zbrodni na wszystkich ludziach o odmiennym światopoglądzie czy wyznaniu? 

Na temat zdjęcia świętych: Myślę sobie o wyższości duchowości Wschodu nad pseudo duchowością katolicyzmu, co widać wyraźnie w genetycznym formowaniu twarzy medytacją u góry, a winem mszalnym na dole. Góra to Niebiosa, a dół to rejony katolickie – piekielne, jak mniemam. 

Myślę sobie, że każdy powinien prześmiewczo traktować instytucje kabareciarskie takie jak policja, prokuratura i sąd oraz klechistan. 

O stronie sekty “Pszczyńska Kobieta”: Bardzo zła strona bo znieważa nas, ofiary molestowania przez księży pedofilów! Takie strony to samo zło w internetowej sieci, bo sprzyjają pedofilskiemu molestowaniu dzieci w sieci!

Bardzo ciekawe są nowości na coraz bardziej popularnej stronie o niebezpiecznych sektach katolickich w Polsce! Warto zajrzeć i poczytać, także o sekcie Rzeczpospolita Wybranowskiego i faszystowskiej sekcie Liga Republikańska – bojówce sekty Opus Dei. Ludzie coraz więcej piszą i publikują o niebezpiecznej sekcie i jej podsektach. Jak rozpoznać najgroźniejszy kult destrukcyjny i jego organizacje przykrywkowe. http://sekty.wordpress.com/ 

Ofiary księży pedofilów mówią coraz głośniej o tym czym jest w swej istocie ksiądz oraz biskup i jakie seksualne zboczenia są wspólną tajemnicą skompromitowanej i totalnie zepsutej moralnie bandy zwanej katolickim duchowieństwem! 

Google już zaindeksowało sprostowania na temat Antypedofilskiego Bractwa Himawanti. Wystarczy w Google wrzucić trzy słowa kluczowe: pedofil Wojciech Wybranowski i już mamy sprostowania w internecie. Ciekawe czy propedofilska Rzeczpospolita raczy opublikować te sprostowania? Komentujmy w grupie Himawanti na Facebooku, bo grupa jest widoczna dla wszystkich z neta! 

Ta Rzeczpospolita, co nas obsmarowała, to jakaś marna gazetka maniaków opusdeistycznych i może rydzykistów moherowych po części. Oto jeden ranking czytelnictwa prasy z którego wynika, że Rzeczpospolita się nie liczy i jest to margines dla oszołomów o popapranym mózgu. Pewnie dlatego napisali paszkwila atakując Antypedofilskie Bractwa Zakonne Himawanti w tym marginalnym brukowcu. 

Polska to kraj ciemiężony przez katolicki klechistan i solidarościowy miot ludzi, którzy są wrogami wszelkiej duchowości orientalnej. Mafia ta okupuje Polskę i popiera wszelką pedofilską czarną zarazę czyli potępianą przez cały cywilizowany świat pedofilię Kościoła. W Polsce będąc terapeutą ofiar molestowanych przez kler a do tego zwolennikiem jogi i medytacji bywa się ostro represjonowanym i publicznie znieważanym przez solidarną w zboczeniach mafię. 

Walka z mafią nie jest łatwa. Przekonuje się o tym Marta S., wielokrotnie znieważana, oczerniana i poniżana, a także napadnięta i okradziona kilka razy przez gangsterów z katowicko-chorzowskiej mafii “Piedar”a”. Na You Tube jest rozmowa z ofiarą czarnej mafii skrytej podstępnie pod skrzydłami kościoła. Opus Dei, pietrkowe szczyny, oni się nie wstydzą, bo to psychopaci, a psychopaci wstydu nie mają ani trochę! Wstydzą się często nawet wyjść z domu na ulicę ofiary tych mafijnych zboczeńców w sutannach! 

Zastanawiam się, dlaczego ludzie wiedząc tyle o zbrodniach Kościoła, jeszcze się z niego nie wypisują masowo? Ileż można trwać w zbrodniczej obłudzie miłosierdzia, które ma pysk morderczego kata? 

Niebezpieczna sekta Opus Dei okrada Polskę. O nas ofiarach molestowanych w dzieciństwie przez księży pedofilów i zakonnice pedofilki sekciarska gazeta Opus Dei “Rzeczpospolita” pisze stek bredni. Wirtualna Polska medialny portal sekty Opus Dei brednie powtarza. Całe to OP czyli “Dzieło Boże” tworzą kanalie pokroju Wojciecha Wybranowskiego, Ryszarda Nowaka, Pawła Królaka i Dariusz Pietrka, niestety! 

Myślę sobie o tym, dlaczego pedofilskie gangi i zboczeńcy seksualni mają w Polsce więcej praw niż ofiary gwałcone przez np. około 800-900 w praktyce księży pedofilów w samym tylko województwie śląskim. 

W sumie Dariusz Pietrek jako “Magnum” zaatakował Antypedofilskie Bractwa Zakonne Himawanti już w sierpniu 2010 roku, ale zamilkł. Zrobił to w małym ataku swego propedofilskiego amoku na zawsze propedofilskim bo należącym do Opus Dei portalu wiara.pl który to portal słynie z pedofilskich pomyj wylewanych na ludzi dobrych i uczciwych, którzy nie chcą być ani faszystami ani zboczeńcami!

W województwie śląskim jest jakieś 800-900 księży pedofilów, ale pewnikiem nie chcą się ujawniać sami z facjatami. Swoją drogą ciekawe ile plebanów policyjnych komend to zwyczajnie pedofile, trzeba by im wyliczyć to statystycznie, jak nie chcą sami podać! Aj, waj będą ryczeć odfiutnie, że takie dane to zamach na kościół, a to tylko przeliczenie ludności Irlandii, która odpowiada Śląskowi. 

Dariusz Pietrek przez ponad rok milczał i nie atakował Antypedofilskiego Bractwa Zakonnego Himawanti. A tu na sam Nowy Rok 2011 widać ataku paranoi pieniaczej dostał. I zaatakował z całą furią paranoicznego pieniactwa, bo chyba znalazł kogoś, kto podziela jego chorobowe urojenia antysektowe. Wniosek o leczenie psychiatryczne paranoika Dariusza Pietrka został wysłany do sądu w Chorzowie. Ciekawe czy raczą odpowiedzieć. 

Za komuny rzadko to robiono, a teraz robi się to masowo, a nad paszkwilantami prasowymi nie ma żadnej kontroli. Od lat przepisują te same idiotyzmy, zatem pozostaje ich wszędzie gdzie się da piętnować za ich zboczenia, no bo robią to z powodu wyznawania pewnego skandalicznego zboczenia seksualnego jakim jest pedofilia, krótko mówiąc. 

A tu kolejny link z odpowiedzią dla pedofilskiej mafii polskiej znieważającej Antypedofilskie Bractwo w propedofilskim brukowcu “Rzeczpospolita”. Człowiek by nie wiedział, że są takie propedofilskie brukowce Opus Sektowe, gdyby tam świństw nie wypisywano w wulgarny sposób! Ruch Ofiar Księży w Polsce działa i jak widać publikuje sprostowania! 

Odpowiedź dla propedofilskiego dziennikarza z brukowca “Rzeczpospolita” jest już w internecie do poczytania. Ileż te łajzy z brukowców sekty Opus Dei takich jak Rzeczpospolita kłamstw, oszczerstw i plugawych pomyjów wypisują!  Ciekawe czy Wybranowski z Pietrkiem mają z Rybnika tylko przepustki na kilka dni czy też ich zwolnili psychiatrzy, że ze szczęścia od razu takie obraźliwe, chamskie i wulgarne steki bzdur i pomyj zaczęli w tandemie produkować… Wie ktoś może? 

Jakiś dziennikarski pedofil czy może wyznawca ideologii pedofilizmu stosowanego znowu próbuje, na zlecenie Pietrka, a jakże, szkalować i Lalitamohana i Antypedofislkie Bractwo Himawanti! Pan premier się chyba zapomniał wywiązać z obiecanej kastracji działaczy pedofilskich pornobiznesów jak i zwykłych zboków! 

Nie lubię idiotów, którzy codziennie wysyłają zaproszenia do jakiejś debilnej gierki lub dopisują swoją głupią aplikację do cudzej tablicy. Wszyscy ci netowi spamerzy i szkodnicy powinni leczyć swoje główki z głupoty!

Może zrobimy maraton pisania listów w obronie Agastini Barcz na wzór Amnesty International, bo tych polskich AI, rzekomych chyba trudno zmusić do jakiejkolwiek aktywności w obronie praw człowieka, no chyba, że w Iranie kogoś za pederastię chcą powiesić. A mniejszości światopoglądowych czy ofiar pedofilów to już polskie AI Nie raczy bronić. Przypomnijmy im o ich obowiązkach, heh. 

(Złote Myśli zebrane z profilów Lalitamohanbabaji oraz Antypedofilskiego Bractwa Himawanti) 

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Złote Myśli Duchowe i Społeczne Mistrza Duchowego LMB”

  1. Awatar Piotr
    Piotr

    Bardzo fajne i ciekawe informacje prostujące tzw. rzeczywistość. Muszę to jeszcze raz przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *